reklamı kapat

DIGI Token Satışında 300 ETH Kazanma Fırsatı

08:43
16 Ekim 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Dijital ürünler ve hizmetler için blockchain temelli bir platform olan DIGI, dört şanslı ICO katılımcısına toplam 300 ETH değerinde DIGI token armağan ediyor. Yarışmaya katılmak ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey, token satışı esnasında 1 ETH’den fazla yatırım yapmak.

Kazananlar, token satışının sona ermesiyle rastgele seçilecek ve aşağıda belirtilen şekilde ödüllendirilecek:

Birincilik Ödülü: 90.000 DIGI Token (150 ETH)
İkincilik Ödülü: 45.000 DIGI Token (75 ETH)
Üçüncülük Ödülü: 30.000 DIGI Token (50 ETH)
Dördüncülük Ödülü: 15.000 DIGI Token(25 ETH)

1 ETH’nin üzerinde yatırım yapan herkesi kapsayan yarışmaya bir defadan fazla katılarak kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Önceki katılımcıların tamamını da kapsayan yarışmanın ardından ödüller, kazananların adreslerine gönderilecek.

DIGI nedir?

DIGI, dijital ürünler ve hizmetler sektöründe dünyanın en büyüğü olmayı amaçlayan Blockchain temelli bir platform olarak biliniyor. Ayrıca DIGI milyarlarca dolarlık bu sektörün üç esas sorununu çözmeyi de hedefliyor: telif sorunları, satıcılardan alınan yüksek komisyonlar ve devletlerinin düzenlemelerinden doğan kısıtlanmış küresel erişim.

DIGI’yi bir coin ya da marketten çok daha fazlası olarak tanımlayabiliriz. Öyle ki DIGI, indirilebilir dijital ürün ve hizmetlerin potansiyelini dikkate alıyor. DIGI platformunun; e-kitapları, website şablonlarını, uygulamaları, videoları, ses dosyalarını, abonelikleri ve hizmetleri ve daha fazlasını kapsayacağını ifade edebiliriz.

Ayrıca DIGI tokenlerin kullanımı için iki ayrı seçenek mevcut. DIGI Token sahipleri tokenlerini, borsalarda işlem yaparak ya da DIGI marketten dijital ürün ve hizmet satın alarak kullanabilecekler.

Ekstra Bonus

DIGI 10 ETH üzerindeki katılımlar için %50 bonus fırsatı sunuyor. Yani 1 ETH için 900 DIGI token alabileceksiniz. Üstelik 300 ETH’lik yarışmaya katılımınız bundan etkilenmeyecek.

Büyük ve kararlı bir ekibi, kullanıma hazır bir ürünü ve 98 milyonluk sabit token sayısını bir araya getiren DIGI, yatırımcılara iyi bir kazanç sağlamaya hazır görünüyor.

DIGI Token satışı birkaç gün içerisinde sona erecek. Fırsatı kaçırmadan satışa dahil olmak ve daha fazla bilgiye erişebilmek için digitoken.tech adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.