reklamı kapat
  • BTC  :  43.970,77 ₺
  • ETH  :  3.596,99 ₺
  • BCH  :  5.802,41 ₺
  • XRP  :  4,33 ₺
  • BTC 43.970,77 ₺
  • ETH 3.596,99 ₺
  • BCH 5.802,41 ₺

DIGI Milyarlarca Dolarlık Dijital Ürün Sektörüne Giriyor

11 Ekim 2017
  • Ömer UçarÖmer Uçar
DIGI token satışı sona eriyor ve ekip projeyi başlatmak için yeterli fonu toplayacaklarına emin görünüyor. ICO beklenilenden daha az heyecan yaratsa da ekip, blockchain temelli platformlarının ve yeni Token’lerinin geleceğine yönelik güçlü görüşlere sahip.

DIGI‘nin; dijital ürün ve hizmet sektörü için geliştirilmiş, yakın zamanda başlayacak bir blockchain hizmeti olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan piyasa araştırması bu sektörün 500 milyar doların üzerinde olduğunu gösteriyor. DIGI ekibi bu büyük pazardan, blockchain teknolojisini temel alan bir platform yaratarak faydalanmak istiyor. DIGI, tüm dünyadan ulaşılabilecek ölçeklendirilebilir bir platform oluşturarak dijital ürün ve hizmetlerin kolay erişimli ve düşük maliyetli olacağını garanti ediyor.

DIGI’yi bir coin ya da marketten çok daha fazlası olarak tanımlayabiliriz. Öyle ki DIGI, indirilebilir dijital ürün ve hizmetlerin potansiyelini dikkate alıyor. DIGI platformunun; e-kitapları, website şablonlarını, uygulamaları, videoları, ses dosyalarını, abonelikleri ve hizmetleri ve daha fazlasını kapsayacağını ifade edebiliriz.

DIGI Token sahipleri tokenlerini, borsalarda işlem yaparak ya da DIGI marketten dijital ürün ve hizmet satın alarak kullanabilecekler.

Ayrıca bir token satışına katılırken gözetilmesi gereken bir çok şey olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır ve DIGI’nin bunların hepsine sahip olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz.

%50 Bonus Fırsatı

DIGI, en düşük fonlama hedefine ulaşmak için 10 ETH üzerindeki bütün katılımlara %50 bonus teklifi sunuyor. Böylece 1 ETH karşılığında 900 DIGI token’e sahip olabileceksiniz.

Büyük ve kararlı bir ekibin, kullanıma hazır bir ürünün 98 milyonluk sabit token sayısının bir araya gelmesiyle DIGI, erken yatırımcılara iyi bir kazanç sağlamaya hazır görünüyor.

10 ETH’dan az miktarda yapılan yatırımlar için halen 1 ETH için 600 Token sunuluyor. DIGI token satışı yakında sona erecek. Daha fazla bilgiye erişmek ya da katılmak için digitoken.tech adresinin ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER
loading...