reklamı kapat

DIGI 500 Milyar Doları Aşan Sektörde Devrim Yaratacak

12:37
3 Ekim 2017
Dijital ürün piyasası, yıllar yılı büyüyen milyarlarca dolarlık bir sektör olarak biliniyor. Dijital pazardaki 10 temel büyüme etmenini değerlendiren piyasa araştırma uzmanları,  dijital ürün piyasasının değerinin 2019 yılında 500 milyar doların üzerine çıkacağını öngörüyor. Bu değer, tüm kripto paraların toplam değerinin üç katına karşılık geliyor.

DIGI ekibi, dijital ürün ve hizmetlerle işlem yapmanın temel problemlerini çözen Blockchain teknolojisini kullanarak yeni bir platform oluşturmayı ve hızlı bir şekilde büyüyen piyasanın nimetlerinden faydalanmayı planlıyor. Dijital ürünlerin ve hizmetlerin kolayca erişilebilir ve düşük maliyetli olacağını garanti ediyor. Ayrıca gerçek bir küresel erişim olanağıyla ölçeklendirilebilir bir platform oluşturmayı vadediyor.

DIGI’yi bir coin ya da marketten çok daha fazlası olarak tanımlayabiliriz. Öyle ki DIGI, indirilebilir dijital ürün ve hizmetlerin potansiyelini kullanmayı hedefliyor. DIGI’nin sunacağı platformun; e-kitapları, website şablonlarını, uygulamaları, videoları, ses dosyalarını, abonelikleri, hizmetleri ve benzeri dijital ürünleri kapsayacağını belirtmek isteriz.

DIGI Ekibi, yol haritalarının birinci aşamasını çoktan başlatmış durumda ve yoluna emin adımlarla ilerliyor. Ekip şu sıralar projeyi hayata geçirmek için ICO düzenliyor ve DIGI token’lerini ETH karşılığında yatırımcılara sunuyor.

DIGI token sahiplerine sunulan kazanç fırsatı

DIGI token’lerinin kullanımı için sunulan iki farklı yöntem mevcut. DIGI Token sahipleri, tokenlerini hem borsalarda hem de DIGI market üzerinden dijital ürün ya da hizmet satın alırken kullanabilecekler.

Tokenlere yatırım yaparken gözetilecek birçok nitelik olduğunu söyleyebiliriz ve öyle görünüyor ki DIGI bunların hepsine sahip.

–       Deneyimli Bir Ekip

–       Net Bir Vizyon

–       Net Bir Yol Haritası

–      Gerçek Bir Uygulanabilir Ürün

–      Açıklayıcı Ve Net Bir Whitepaper

Erken yatırımcıları bir de sürpriz bekliyor: %10 bonus kazanma fırsatı. Bu, 1 ETH karşılığında 660 DIGI token’e sahip olunabileceği anlamına geliyor.

İyi ve kararlı bir ekibin, kullanıma hazır bir ürünün ve 98 milyonluk sabit token sayısının birleşimi hesaba katılırsa DIGI’nin erken yatırımcılara iyi bir kazanç fırsatı sunduğu söylenebilir.

Platformla ve ICO’yla ilgili daha fazla bilgiye erişmek için digitoken.tech adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.