X


Dev Borsa, Bu 9 Altcoin İçin Destek Ekledi! Fiyatlar Artışa Geçti

Popüler kripto para borsası, bu 9 altcoin için destek ekleyerek kripto ayak izini genişletmeye devam ediyor.
09:00
13 Mayıs 2022
Dev Borsa, Bu 9 Altcoin İçin Destek Ekledi! Fiyatlar Artışa Geçti
Okuma Süresi: 3 Dakika

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, yeni bir duyuruda, Coinbase Custody soğuk depolama güveninin bir parçası olan 200’den fazla varlık listesine dokuz kripto para birimi eklediğini söyledi.

Coinbase, Bu 9 Altcoin İçin Destek Ekliyor

Coinbase Custody, büyük parası olan kurumsal yatırımcılar için bir saklama hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. New York Eyaletinde kiralanmıştır ve müşterilere büyük miktarda kripto para depolamak için oldukça güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Coinbase‘in destek eklediği ilk kripto para birimi, Lionel Messi ve Shaquille O’Neal dahil olmak üzere bir dizi yıldız sporcu tarafından onaylanan, spora dayalı takas edilemez bir token (NFT) olan Ethernity Chain (ERN) oldu.

Ethernity Chain şu anda yaklaşık %15.14 artışla ve 1.84 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor. ERN, altcoinin 3.33 dolardan işlem gördüğü Pazartesi gününden bu yana %50 kaybetti.

Listede ikinci sırada Japon finansal teknoloji (FinTech) firması Atom Solutions tarafından oluşturulan Ethereum tabanlı bir dijital varlık olan Transfer Token (TTT) yer alıyor. Transfer Token’ı %5.80’lik bir düşüşle 3.62 dolardan el değiştiriyor.

Ayrıca Coinbase soğuk cüzdan listesine katılan Dopex (DPX), likiditeyi en üst düzeye çıkarmayı ve aynı zamanda yatırımcı kayıplarını önlemeyi amaçlayan merkezi olmayan bir opsiyon borsasıdır.

Yazma sırasında, Dopex piyasa değerinin yaklaşık %8.12’sini kaybetti ve 415 dolar seviyesinde alıcı bulmaya devam ediyor. DPX, 5 Mayıs’ta yaklaşık 950 dolardan işlem görüyordu.

SNT, NCT, SURE, RFOX ve ALICE

Status Network (SNT), kullanıcılara açık kaynaklı, eşler arası bir protokol ve uçtan uca şifreleme yoluyla güvenli bir mesajlaşma uygulaması, kripto cüzdanı ve Web3 tarayıcısı sunar.

Şu anda Status Network yaklaşık %22 arttı ve 0.031 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Bununla birlikte SNT geçtiğimiz hafta Perşembe günü 0.053 dolardan işlem görüyordu.

Coinbase listesine ayrıca, NCT’nin siber güvenlik verilerinin ve içgörülerinin toplanmasına yardımcı olan kullanıcıları ödüllendirdiği tehdit algılama ve kötü amaçlı yazılımdan koruma projesi Polyswarm‘ı (NCT) da eklendi.

Polyswarm, bugün %3.76 artışla 0.014 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Bir sonraki sırada, merkezi olmayan finans, NFT ve metaverse oyun kullanıcılarının korunmasına yardımcı olan blok zinciri alanı için bir sigorta ekosistemi olan inSure DeFi (SURE) yer alıyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla, inSure DeFi %15.56 artışla 0.0047 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Coinbase soğuk cüzdan listesine ayrıca, birden fazla blok zincirinde sürükleyici oyun deneyimleri getirmeyi amaçlayan metaverse odaklı bir proje olan RedFOX Labs‘da (RFOX) katılıyor.

RedFOX Labs, son 24 saatte %23.87 artış ile 0.018 dolar seviyelerinden alıcı bulmaya devam ediyor.

Coinbase listesinde son iki sırada ise oyuncuların token’ları stake ederek dijital adalara yatırım yaptığı, takas edilemez bir token (NFT) oyna-kazan video oyunu olan MyNeighborAlice‘e (ALICE) ve merkezi olmayan uygulamaların geliştiricilerine yardımcı olmak için inşa edilmiş açık kaynaklı hibrit blok zinciri Aergo‘ya (AERGO) yer verdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar