reklamı kapat

DetectorToken ICO Başladı %25 Bonus

23 Ağustos 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Borsalarda farklı paralara düzenli olarak yatırım yapan bir kripto para kullanıcısı iseniz en yeni piyasa trendlerini ve kripto paralar hakkında en son haberleri takip etmenin öneminin farkındasınız demektir.

Yüksek volatilitenin görüldüğü günümüz kripto para piyasalarında yatırımcıların piyasayı daha iyi analiz etmek ve yatırımlarından kazanç sağlamak için birbiriyle görüşlerini paylaşmaları ve iş birliği içinde olmaları oldukça önemlidir.

DETECTOR isimli bot, yeni yatırımcılara, kazanç yolunda otomatikleştirilmiş bir rehberlik/yardım hizmeti sunar. Detector (dedektör) bot, güvenilir bir piyasa bilgilendirmesi yaparak kullanıcıların gündemi takip etmesini ve en son piyasa trendleri ve hamlelerinden haberdar olmasını sağlar.

Kullanıcılar Detector botu kullanırken kendi yatırım opsiyonlarını seçebilir. Bot, yatırımcının kararına göre yatırım, deneyimli yatırımcılarının yatırım stratejilerine göre yatırım ve birikmiş bilgilere dayalı otomatik yatırım seçeneklerini sunar. Kullanıcılar bu üç seçenek arasında kolayca geçiş yapabilir.

Kullanımı tamamen ücretsiz botun yaratıcıları, botun geliştirilmesi için fon toplamak amacıyla ICO kampanyası başlatıyor. Şayet ICO başarıya ulaşırsa kullanıcılara neyi ne zaman almaları gerektiğini sinyalle bildirerek yatırım kararlarında onlara rehberlik eden tam otomatik bir bot geliştirilecek. ICO tamamlandıktan sonra bot, abonelik sistemiyle hizmet vermeye başlayacak ve yatırımcılar abone olduktan sonra yatırım beklentilerini karşılamak amacıyla botu kullanabilecek.

DetectorToken whitepaper’ına göre ICO detayları aşağıdaki gibi:

İsim: DETECTOR Token

Sembol: DTCT

Toplam token sayısı: 12 milyon

ICO başlangıcı: 20 Ağustos 2017

ICO bitişi: 20 Eylül 2017

ICO süresince dağıtılacak token sayısı: 10 milyon

ETH kabul ediliyor

Değişim oranı: 700 DTCT = 1 ETH

ICO bağlantı adresi: 0xb910dF6dA0d82366b9C453780e2F954528120c44

DETECTOR bot, DETECTOR token ve ICO hakkında daha fazla bilgi için whitepaper’a göz atın:

https://detectortoken.com/docs/DetectorToken_White_Paper.pdf

İletişim Adresi:

[email protected]

Website:

https://detectortoken.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.