reklamı kapat

DETECTOR ICO’suna Katılarak Kripto Piyasalarını Yakından Takip Edin

26 Ağustos 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Ethereum smart contracts altyapılı Detector botu, kripto para ve oyun piyasalarını takip eder. Bot, altcoin pump ve dump’ları, şaibeli oyunlar, düşen oranlar ve oyun tüyoları hakkında platform üyelerine bildirimler gönderir.

Geçtiğimiz günlerde tanıtım yazısını yayınladığımız Detector botunun altı temel özelliği bulunmaktadır. Bu altı maddeye kısa kısa göz atalım..

Altcoin izleme botu: Altcoin’lerin grafiklerini analiz eden bot, yatırımcılara bildirimler gönderir.

Şaibeli oyun dedektörü: Bot, futbol maçlarını analiz ederek şaibeli oyunları tespit eder.

Düşen oran dedektörü: Bot, düşen oranları güçlü bir algoritma kullanarak tespit eder.

Canli oyun analizi: Detector bot, kullandığı algoritmayla en doğru canlı oyun tüyolarını belirler.

Profesyonel çalışma ekibi: Detector bot ekibi, kripto para piyasasında 4 yıllık tecrübeye sahiptir.

Ücretsiz deneme: Detector platformu, abonelik sistemine geçilinceye kadar tamamen ücretsizdir.

Temmuz ve Ağustos aylarını algoritma geliştirmeye ve slack kanalını oluşturmaya adayan proje ekibi, Eylül ayında birçok yükseltme yapmayı planlıyor. Bu yükseltmeler arasında en önemli ikisi hiç şüphesiz DETECTOR token’inin altcoin borsalarında işlem görmeye başlayacak olması ve platforma getirilecek abonelik sistemi. Bunlar haricinde gerçekleşme ihtimali yüksek oyun dedektörü ile sosyal oyun ve işlem ağı geliştiriliyor. Platform üyeleri bundan böyle işlemlerini ve oyunlarını paylaşabilecek. Kayıtlı kullanıcılar ise diğer üyelerin paylaşımlarını görüntüleyebilecek. Bunun yanı sıra her üye, belirlediği hedef fiyat için bildirim alabilecek.

Detector platformuna neden yatırım yapmalıyım?

Günümüzde kripto piyasalarında günlük hacimler fahiş boyutlara ulaştı ve kripto paralara yatırılan toplam para ile yapılan kripto işlemleri gün geçtikçe artıyor. Kripto piyasalarında, özellikle de altcoin’lerde yatırım yapmak, piyasa belirsizliklerinden ve bitmek bilmez hareketlilikten ötürü hiç kolay değildir. Her gün yeni bir altcoin’in katıldığı piyasayı eş zamanlı olarak takip etmek de oldukça zordur. Özetle yatırımcılar için akıllı yatırımlar yapmak ve bu yatırımlardan kazanç sağlamak oldukça meşakkatlidir. Birçok forumda ve chat odasında yatırımcılar birbirleriyle piyasaya dair görüşlerini paylaşsalar da bu görüşlerin farklılığı ve manipülasyon ihtimali sebebiyle yatırımcıların aklı daha da karışır.

Detector platformu, otomatik olarak bilgi toplayan, bu bilgileri sentezleyen ve üyelere güvenilir bildirimler olarak gönderen modern bir algoritma ile yukarıdaki sorunların üstesinden gelmeyi amaçlıyor. Platforma üye olarak altcoin pump ve dump’ları, şaibeli oyunlar, düşen oranlar ve canlı bahis tüyolarına dair bildirim almaya başlayabilirsiniz. Platform bir nevi piyasa ile üyeler arasında bir köprü işlevi görür ve yatırım kararında kullanıcılara yardımcı olmak adına doğru, güvenilir ve faydalı bilgiler sağlar. Öte yandan kullanıcılar altcoin fiyat hareketlerinden de bildirimlerle haberdar olabilir.

ICO

20 Ağustos’ta başlayan DetectorToken ICO’su 20 Eylül’de sona erecektir. Basılan toplam 12 milyon DTCT token’inden 10 milyonu ICO süresince yatırımcılara dağıtılacaktır. Şu ana kadar yaklaşık olarak 150 bin dolar yatırım alan projenin minimum ve maksimum yatırım hedefi yoktur.

Token fiyatı, 1 ETH = 700 DTCT şeklinde belirlenmiştir. Yalnızca ethereum kabul eden platformun kontrat adresine kripto para borsalarından değil, ethereum cüzdanlarınızdan para göndermelisiniz. Aksi hâlde para kaybı yaşarsınız. ETH gönderilen adrese anında o miktarda DTCT token’i gönderilecektir. ICO süresince satılmayan token’ler yakılmak suretiyle imha edilecektir.

Öte yandan ICO’nun ilk dönemi olarak belirlenen 20 Ağustos – 30 Ağustos arası token satın alarak yüzde 25 bonus kazanabilirsiniz. Şu anda yüzde 25 olan bonus miktarı 31 Ağustos – 9 Eylül tarihleri arasında yüzde 10’a düşecektir.

Platform hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ICO’ya katılarak yüzde 25 bonus kazanmak için DetectorToken websitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://detectortoken.com/

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.