X

Despace Protocol, Seed ve Private Yatırım Turlarını 3 Milyon USD ile Tamamladı

15:16
15 Eylül 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

DeSpace projesi yoğun ilgi gördükleri yatırım turlarını 3 milyon dolar ile tamamladığını duyurdu.

Yatırım turlarına; BTA Ventures, Criterion Capital, Wu Blockchain, Omni.ai, Leadwallet.io, DuckDAO, Almora Capital gibi kripto para ekosisteminin öncü firmaları ve Waykichain’in Kurucu ve CEO’su, Tron Network’ün eski COO’su gibi önemli bireysel yatırımcılar da katıldı.

DeSpace, kendi ürünleri de dahil olmak üzere kripto ekosisteminin dört bir yanından bir dizi DeFi ve NFT ürününü tek ve basitleştirilmiş bir arayüz ile kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Özellikle DeFi ve NFT ürünlerini entegre şekilde sunan bir proje olması projeye olan kurumsal ilgiyi arttıran faktörlerden oldu.

DeSpace CEO’su Obasi Francis Ifegwu yoğun ilgi gördükleri seed ve private yatırım turları hakkında “Bir fikre sahip olmak başka bir şey, fikrinizi destekleyecek ve ona finansal taahhütte bulunacak insanları bulmak başka bir şey. DeSpace’e yatırım yapan yatırımcıların, projeye sadece finansal kaynak getirmediğini, aynı zamanda DeSpace’in başarılı olmasına yardımcı olmak için danışmanlık, iş geliştirme ve tanıtım hizmeti alanlarında finansal olmayan farklı avantajlar sağladığını duyurmaktan son derece heyecanlıyım.” şeklinde açıklama yaptı.

Yatırım turlarına katılamayan yatırımcılar için ise yakında DeSpace ön satış (IDO) sürecinin başlayacağını belirtmekte fayda var. Bu sürecin parçası olmaya hazırlanan topluluk üyeleri 20 ve 21 Eylül’de IDO’lara katılabilirler.

İçerik Rehberi

IDO Detayları

DES token, DeSpace protokolünün native tokenidir ve satın alma, takas, stake, ödünç verme ve çok daha fazla özellik amacıyla platform içerisinde kullanılabilir.

Launchpads: A2DAO, DuckDAO, Poolz
Halka açık turda mevcut toplam: 781.250 DES token (toplam arzın %0.78’i)
DES token fiyatı: 0,32 USD

A2DAO
Tarih: 20 Eylül 2021
ICO Fiyatı: 0.32000 $
Nereden Gidilir: A2DAO
Satış Hedefi: 75.000 $
Kabul Edilen Tokenler: USDT
Kişisel Katılım: Kişi başı 100USDT-500USDT

DuckSTARTER (DuckDAO)
Tarih: 20 Eylül 2021
ICO Fiyatı: 0,320000 $
Nereden Gidilir: DuckSTARTER
Satış Hedefi: 75.000 $
Kabul Edilen Tokenler: USDT
Kişisel Katılım: Kişi başı 100USDT-500USDT

Poolz
Tarih: 21 Eylül 2021
ICO Fiyatı: 0,320000 $
Nereden Gidilir: Poolz
Satış Hedefi: 100.000$
Kabul Edilen Tokenler: USDT
Kişisel Katılım: Kişi başı 100USDT-500USDT

Birçok kurumsal yatırımın da desteğini alan DeSpace projesi hakkında daha fazla bilgi için despace.io adresinden web sitelerini inceleyebilir, güncel gelişmelerden haberdar olmak ve sorularınız için t.me/despaceturkey üzerinden projenin Türkçe Telegram kanalına katılabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar