reklamı kapat

DeepTradeBot, Ödeme Seçeneği Olarak Fiat Para Birimlerini Ekledi

DeepTradeBot, işlemleri kolaylaştırmak için geleneksel para birimlerini platformuna ekledi. 
14:59
25 Haziran 2020

DeepTradeBot.com, dijital varlıklar üzerinde çeşitli trading platformlarında işlem yaparak kar sağlayan bir işlem robotu olarak karşımıza çıkıyor. deepTradeBot artık geleneksel para birimlerini de destekliyor.

Platformun yaptığı açıklamalara göre uzun zamandır beklenen Payeer ve PerfectMoney, deepTradeBot yapay zeka (AI) işlem platformunun ödeme seçenekleri listesine eklendi. Böylece popüler bir kripto işlem SaaS çözümü olan deepTradeBot.com kullanıcıları geleneksel para yani fiat para birimlerini ödeme seçeneği olarak kullanabilecek.

Yapılan açıklamalara göre bugünden itibaren her yatırımcı, Payeer ve PerfectMoney elektronik ödeme sağlayıcıları aracılığıyla Amerikan dolarını kullanarak platformdaki tüm finansal işlemleri yapabilecek. Ayrıca platformun yaptığı resmi basın duyurusunda bu iki çözümün geçen hafta deepTradeBot platformu müşterileri arasında yapılan anket sonrasında seçildiğini de belirtti.

Şirket CEO’su Jim Stokes ise konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Bu adım, geleneksel para birimlerini entegre etmek için sade bir kripto işlem çözümü için oldukça sıradışı bir adım gibi görünüyor. Tüm bu süre boyunca müşterilerimiz için bot kiralama operasyonlarının maksimum kolaylaşmasına ulaşmak için çalıştık. Sonuç olarak birçok kullanıcının işlemlere basit bir şekilde başlamak için kripto para satın alması gerektiğinde böyle bir sorunla karşılaşıldığını gördük. Bu yüzden işlemlerin kolaylaşması için insanların doğrudan platforma geleneksel para birimleri yatırarak bu ek finansal işlemlerle uğraşmamalarını sağladık.

DeepTradeBot ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.