reklamı kapat

DECOIN ICO’suna Yatırımcılar Büyük İlgi Gösteriyor

11 Temmuz 2018
  • Coin TürkCoin Türk

2018’in ilk yarısı itibariyle kripto para dünyası büyümeyi sürdürdü. Haziran ayında da gerçek potansiyel değer vadeden ICO’lara yatırımcıların ilgisi gözle görülür bir şekilde arttı. Gelirlerini coin sahipleriyle paylaşan Blockchain altyapılı yatırım ve al sat platformu DECOIN de minimum yatırım hedefine başarıyla ulaştı.

DECOIN CEO’su Shay Perry:

4 milyon dolarlık minimum yatırım hedefimize ulaştığımız için çok heyecanlıyız. Kripto para topluluğu bize harika bir destek verdi ve projenin sonraki gelişim aşamalarını yakında onlara duyuracağız.

Kullanıcılarına pratik bir kullanım tecrübesi vadeden bir borsa geliştiren DECOIN Blockchain sektöründe dalga dalga yayılıyor. Proof-of-stake (PoS) algoritmasının kullanıldığı borsanın Blockchain’i %6,2 staking ödülüyle sadık kullanıcılara hak ettiği değeri veriyor. Platform çoklu dil desteği ve uluslararası ofisleriyle tüm dünyadan yatırımcılara hizmet veriyor.

Şirket minimum yatırım hedefini aşmanın yanı sıra, yol haritasının bir sonraki adımı olarak DTEP’nin (DECOIN Trading and Exchange Platform) geliştirilmesi için çalışmalara başladı. DTEP’nin 6 ay içinde faaliyete geçmesi bekleniyor. Bu sırada şirket Singapur Parasal Yetkili Kurumu’ndan lisans almak için gerekli hazırlıkları yapıyor.

DECOIN Crypto Index (DCI)’ın da geliştirilmesi tüm hızıyla sürüyor. Analistlerden oluşan ekip endekslere eklenmek üzere yeni proje analiz & araştırma faaliyetlerini sürdürüyor. DCI’a eklenecek tüm projeler son olarak kapsamlı ve dikkatli bir inceleme sürecinden geçiyor.

DECOIN daha şimdiden etkileyici rakamlara ve sonuçlara ulaştı. Şirketin “öncü” yapısı, bize bunun yalnızca bir başlangıç olduğunu ve şirketin gelecekteki başarılarının habercisi olduğunu gösteriyor.

ICO’ya ve şirkete dair daha fazla bilgiye ve white paper’a DECOIN web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarından DECOIN’i takip edebilirsiniz.

TelegramTwitterFacebookBitcoinTalk

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER