X


Dağıtık Yapay Sinir Ağ Teknolojisine Dayalı %100 Otomatize Edilmiş Kriptopara İşlem Platformu: Napston

Yeni nesil kripto para borsası Napston'la tanışın.
14:30
27 Kasım 2018
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto paralarda trade yapmak, Napston’ın geliştirdiği tamamen otomatik kripto para platformuyla artık hiç olmadığı kadar karlı ve güvenli.

Bu devrimci yatırım platformu, Dağıtık Yapay Nöral Ağları isimli özel bir teknolojiye dayalı. Bu teknoloji binlerce bağımsız kaynaktan yararlanarak piyasayı doğru bir şekilde tahmin edecek şekilde programlandı.

Napston yakın zamanda hayata geçen yeni ve tam otomatik kripto para işlem platformunu duyurmaktan mutluluk duyar. Şirketin özel olarak geliştirdiği Dağıtık Yapay Nöral Ağları üzerine kurulan Napston platformu, tecrübesiz kripto para tutkunları için dahi BTC ve ETH’de son derece iyi bir pasif faiz kazanma fırsatı sunuyor.

Bitcoin’in 2009’da yaratılmasından beri üç yüzün üzerinde kripto para geliştirildi. Kripto para piyasalarının aşırı volatilitesi sebebiyle kripto paralarla işlem yapmak tüm dünyadan yatırımcılar için kazançlı bir alternatif haline geldi. Ancak güven veren bir işlem platformunun olmayışı tüm süreci aşırı karmaşık ve riskli bir hale getirebilir.

Napston piyasaya 2013’te, kripto paralar henüz ana akım değilken girdi. Şirket 5 yıl boyunca bu dönüşüm geçiren piyasanın dalgalanmaları ve belirsizliklerini geride bıraktı. Bu aşamada Napston yalnızca büyük şirketlere ve yüksek gelirli bireysel müşterilere hizmet veriyordu ve kripto para portföylerinin düzgün bir şekilde yapılandırılması konusunda onlara yardımcı oluyordu. Şirket elde ettiği gelirin büyük bir kısmını özel Dağıtık Yapay Nöral Ağları (DANN) teknolojisini geliştirmek için harcadı. Bu ileri düzey teknoloji artık Napston’ın otomatik kripto para işlem platformunun temeli.

DANN insan beynindeki nöral ağlara benzeyen bir node ağı. Piyasayı yüksek doğruluk oranıyla tahmin edecek şekilde programlandı. Ancak söz konusu doğruluk tamamen mevcut işleme gücüne dayalı. Bu sorunu çözmek için büyük ve yüksek oranda dağıtık bilgisayar ağları tarafından üretilen bilgisayar gücü kullanıldı.

Napston’ın sunduğu en karlı yatırım yöntemlerinin bazıları şunlar:

  • Hiçbir işlem yapmadan her iş günü için %1,5’e varan oran
  • Çabuk para çekimi
  • %20’nin üzerinde ve 10 seviyeye ulaşan referans ödülleri
  • 30 saniye içinde kullanıma hazır
  • Tam şeffaflık ve detaylı raporlar
  • Platform için en yeni ve sağlam güvenlik önlemleri
  • Tam uyumluluk

Napston halihazırda BTC ve ETH ile alınabilen 3 dikkat çekici işlem paketi sunuyor. Yatırımcıları aynı zamanda cömert referans komisyonları bekliyor. Üç pakete ayrı ayrı göz atalım.

  • Başlangıç: En az 100 dolarlık Bitcoin, 150 günlüğüne geçerli her gün %1, 3 aşamalı referans sistemi
  • Gelişmiş: En az 1.000 dolarlık Bitcoin, 150 günlüğüne geçerli her gün %1,25, 5 aşamalı referans sistemi
  • Uzman: En az 5.000 dolarlık Bitcoin, 150 günlüğüne geçerli her gün %1,50, 10 aşamalı referans sistemi

Napston kıdemli sözcüsü platform hakkında şöyle konuştu:

Yeni başlattığıımız yatırım platformumuz, ölü gibi yatan Bitcoin ve Ethereum’larınızdan yorulmadan gelir elde etmede size yardımcı olmak için tasarlandı. Buna talebin yüksek olacağını ve aramıza katılan kullanıcıların bu vizyonu gösterdiğini düşünüyoruz.

Napston hakkında

Napston, Dağıtık Yapay Nöral Ağları isimli özel bir teknolojiye dayalı ve yeni başlatılmış bir kripto para platformu. Bu %100 otomatik platform yatırımcıların minimum yetenek ve eforla dahi hareketsiz bir şekilde duran Bitcoin ve Ethereum’larından iyi bir pasif faiz kazanmasına yardımcı olmak için var. Napston halihazırda 3 işlem paketinde günlük %1,5’e varan oranla %20 referans geliri sunuyor.

İletişim: Alex Kenney
Email: alex.kenney@napston.com

Daha fazla bilgi için: https://www.napston.com/

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER