reklamı kapat

Cryptonomos ve Giga Watt Madencilik için Uygun Maliyetli WTT Token’ları Piyasaya Sürüyor

6 Haziran 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Blockchain tabanlı ICO’lar için çözüm ortağı olan Cryptonomos, yeni bir kampanya başlattı.

Hazırlanan kitlesel fonlamayla daha adil ve karlı madencilik yapılabilmesinin önü açılıyor. WTT adını verdikleri token’lar ile profesyonel madenciliğin kapıları herkese açılacak. Dave Carlson tarafından tasarlanan projede amaç, herkes için daha verimli madencilik hizmeti sunabilmek.

WTT token satışları 2 Haziran tarihinde başladı ve 60 gün boyunca devam edecek. Satın alınan token’lar Giga Watt olarak adlandırılan madencilik tesisinde madencilik haklarını temsil ediyor.

WTT token’lar, Giga Watt işlem merkezinin cihazları barındırma bölümünde yaklaşık 50 yıl boyunca ücretsiz kullanma hakkı sunacak. Her bir token 1 watt’lık kullanım hakkını temsil ediyor.  WTT token sahipleri, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve gelecekte piyasaya sunulabilecek yeni kripto paralar için madencilik yapabilecek.

Sunulan hizmetlerin avantajlarını örnek vermek gerekirse;

1 BTC’nin piyasa fiyatı 1716 USD olduğu varsayıldığında, WTT token sahipleri için 1 BTC çıkarma maliyeti 445 USD olacak.

Kampanyaya katılım için bu linki kullanabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


  • Fethinho
    2 sene önce

    Bu konuda detaylı bilgi lütfen

    0