Reklam

Cryptohopper Piyasa Yapıcı Bot ve Arbitraj Botlarını Piyasaya Sunuyor

16:05
11 Ekim 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Cryptohopper iki yeni bot programını kullanıcısıyla buluşturuyor: Piyasa yapıcı bot ve Borsa arbitraj botu.

Cryptohopper, kullanıcılarını algoritmik işlemler ve arbitraj işlemlerinde olduğu gibi karmaşık işlem yöntemlerine çok daha yakın hale getirmek için zamana karşı çalışan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Bu sistem tüm yatırımcıların yorulmadan ve kolaylıkla 7/24 çalışan otomatik işlem stratejileri tasarlamasını amaçlıyor.

Cryptohopper

Cryptohopper sisteminin işlem özellikleri son yıllarda sürekli gelişerek devam ediyor ve şimdi de en büyük iki silahını piyasaya sürmeye hazırlanıyor: Piyasa yapıcı bot ve Borsa arbitraj botu… Bu iki yeni bot sistemi sayesinde kullanıcılar piyasa ile çok daha yakından ilgilenebilecek ve piyasa hareketlerine daha hazırlıklı olacaklar.

Piyasa oluşturma (market making), teklif (satış fiyatı) ile talep (alış fiyatı) arasındaki farkın işleminden oluşur. Bu işlem aynı zamanda spread olarak da bilinir. Piyasa yapıcı bot, seçilen herhangi bir piyasanın payını sürekli olarak değiştirir. Yani siz yalnızca piyasayı seçersiniz ve geri kalanını bot sizin için halleder…

Ama bu buz dağının sadece görünen kısmı. Cryptohopper’ın arbitraj özelliği, bağımsız bir bot halini alacak kadar büyük bir gelişme kaydetti. Yepyeni arbitraj botu, piyasalarda inanılmaz derecede hızlı işlem yapmak ve her kuruş için piyasalar arası alım-satım yapmak için tasarlandı.

Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar tarafından talep edilen bu platform, bir Inter-Exchange Arbitraj botunu geliştiren ilk işlem platformu olmaktan gurur duyuyor. Sadece Cryptohopper kullanarak kullanıcılar borsalar arasındaki büyük fiyat farklarından yararlanabilecekler. Piyasalar arasındaki fiyat farklarından yararlanmak özellikle kripto para ekosisteminde oldukça kazanç sağlayan bir durum olarak karşımıza çıkar.

Bu botlar kurumsal ve yüksek frekanslı tüccarlar arasında çok ünlü araçlardır. Kullanıcılar ister bireysel yatırımcı isterse varlık yöneticisi olsunlar Cryptohopper’ın yeni botlarını piyasayı yönetmek için yatırım stratejilerine ekleyebilirler.

Botların beta sürümlerinin ardından 16 Ekim’de tamamen faaliyete geçmesi bekleniyor. Beta programından yararlanmak için Cryptohopper platformunda kullanıcı profilinden “Beta Programına Katıl” seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Ayrıca bunun yanında kısa sürede bir Cryptohopper hesabı yaratarak yedi günlük ücretsiz deneme avantajından da faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.cryptohopper.com adresini ziyaret edebilirsiniz…

Cryptohopper Hakkında

7 Eylül 2017’de piyasaya sürülen Cryptohopper, otomatik bir şekilde kripto para alım satım botu sunuyor. Bu sayede kendi stratejinizi kendiniz oluşturabilirsiniz ya da başkalarının stratejilerini kullanabilirisiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar