reklamı kapat

CryptoAdSolution’la Reklamlardan Para Kazanın

CryptoAdSolution reklamlardan gelir elde etmenize imkan veriyor. Platform kripto para reklamcılığına katkı sağlamayı hedefliyor.
17 Ağustos 2018
  • Coin TürkCoin Türk

CryptoAdSolution topluluk odaklı bir reklamcılık platformu olarak ifade edilebilir. Platformun hayata geçirdiği sisteme göre kullanıcılar kripto para reklamı izleyerek ya da yeni reklamlar oluşturarak para kazanabiliyor. Proje ekibi müşterilerle toplulukları bir araya getirecek emsalsiz bir ekosistem meydana getirdi. Ekosistemin temelindeyse Masternode adı verilen bir konsept yer alıyor.

Kripto paralar popülarite kazanmaya devam ettikçe Blockchain teknolojisinin kullanım alanları da bir hayli genişledi. Teknolojinin birçok alana adım atması kripto paralara olan rağbetin artmasına neden oldu. Sonuç olarak kripto para ekosistemi geçmişte olduğundan daha sofistike bir şekle büründü. Bu gelişmelerin ardından kullanıcılar arasında yeni ihtiyaçların meydana geldiğini görüyoruz. Ekosistemdeki unsurların birbiriyle etkileşime geçebileceği bir platforma duyulan ihtiyaç son cümleye örnek olarak gösterilebilir.

Piyasaya sürekli yeni kripto paralar dahil oluyor. İyi bir fikre sahip birçok kullanıcı, meydana getirdiği yeni girişimlerle piyasaya katkıda bulunuyor. Bundan birkaç ay öncesine kadar kripto para severler, geliştiriciler ya da projelerin destekleyicileri rahatlıkla etkileşime geçebilirken artık böylesi imkanlara erişmek daha zor. Kripto para reklamlarına internet üzerinde erişebilmek zaman içerisinde zor bir hal aldı. Bazı büyük şirketlerin bu tür reklamlara yönelik uyguladığı kısıtlamalar da duruma katkı sağlıyor.

CryptoAdSolution kripto para reklamcılığına can suyu vermeye hazırlanıyor. Proje kapsamında hazırlanan reklamcılık portalına herkesin erişebilmesi sağlandı. Bu sayede kripto para kullanıcıları, müşteriler ve geliştiriciler rahatlıkla bir araya gelecek. Kripto para reklamları bu sayede layık olduğu yere yeniden gelebilecek.

Ekosistem ve platform

CryptoAdSolution çok yönlü bir ekosistem olarak faaliyet gösteriyor. Ekosistem dahilinde birçok unsura yer veriliyor. Bu unsurlar arasında yer alan geliştiriciler kripto paralarla çözüm odaklı konseptler oluşturarak bunları kullanıcılarla buluşturuyor. Kripto para sektöründeki pazarlama sorunları bu yeni ekosistemin de yardımıyla ortadan kaldırılacak.

CryptoAdSolution platformunda kullanıcılara çeşitli ürünler sunuluyor. Bu ürünler kripto para reklamcılığını daha uygulanabilir, kolay ve yaygın hale getirecek. Platformun sunduğu bütün ürünler kullanıcıların çok sayıda olanağa erişebilmesini sağlayacak. Ürünlerden faydalanan müşteriler yeni reklamlar üretebilecek, kendilerine ve bütçelerine en uygun reklam paketlerinden faydalanabilecek.

Nasıl başlarım?

Platformun sunduğu olanaklardan faydalanmaya başlamak için izlenmesi gereken adımlar oldukça basit. Öncelikle projenin web sayfasına girerek bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ardından buraya kripto para göndermeli ve sunulan ürünlerden satın almalısınız. Platformda kullanılan CADS coin’i satın alarak ürünlerden birinin sahibi olabilir ve ürün tanıtımı yapmak için “trafik” oluşturabilirsiniz.

Platformun sunduğu avantajlardan belki de en önemlisi kullanıcıların kendi reklamlarından elde edeceği ekstra gelirler. “Reklam Dönüşüm Programına” katılan kullanıcılar zamanla bir Masternode sahibi olarak bu durumdan pasif bir gelir sağlayabilir. Masternode konsepti projede kullanılan yeniliklerden birisi olarak görülebilir.

CryptoAdSolution akıllı sözleşmeler aracılığıyla faaliyetlerini sürdürüyor ve Stratis Blockchain’i üzerinde çalışıyor. Ekibe göre Stratis proje için en iyi koşulları sağlayacak potansiyele sahip. Üstelik ekip bu teknolojiyi kullanan ilk proje olmanın gururunu yaşıyor ve yeni bir programlama dilinden faydalanarak akıllı sözleşmelerine hayat veriyor.

Ön satış detayları

CryptoAdSolution platformunda kullanılacak kripto para CADS coin, kullanıcılarla sıra dışı bir ICO aracılığıyla buluşturulacak. Ekibe göre geleneksel ICO’lar yalnızca proje sahiplerine fayda sağlıyor. Bu fikri göz önüne alan ekip, platformun ürünlerini ön satışa çıkarıyor.

Önceden kazılmış coin’lerin küçük bir kısmını düşük bir fiyatla satmayı planlayan proje ekibi 200 masternode paketini özel fiyatlarla satacak. En az 10 evreden oluşacağı ifade edilen satışlarda 10 milyon coin satılacak. Satışın her evresindeki talep göz önünde bulundurularak CADS coin’lerin fiyatı ayarlanacak.

BTC, BCH, LTC, DASH ve XZC kullanarak ön satışa katılabilmek mümkün. Satış hakkında daha detaylı verilere erişmek için projenin web sayfası üzerinden edineceğiniz whitepaper dosyasını inceleyebilirsiniz.

YoutubeTwitterTelegramDiscordBitcointalk

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.