reklamı kapat

Crypto Trust Network ICO’su Başladı

10:30
24 Ocak 2018
Crypto Trust Network, kripto paralara ek güvenlik katmanı getirmek için geliştirilmiş bir platformdur. “Gerçekleşmeden önce dolandırıcılığı durdur” mottosuyla yola çıkan yeni nesil platformu kullanan satıcılar, cüzdanlar, debit kart basanlar ve borsalar kendilerini ve müşterilerini dolandırıcılık ve hırsızlıktan korumak için gerekli araçlara sahip olur. Platform bunun yanı sıra cüzdan doğrulaması, otomatik tamamlama, çalınan paraların takibi, kripto para işlemlerinin taşıdığı riskin değerlendirilmesi gibi faydalı araçlar sunar.

Platformun özellikleri

CTN doğrulanmış adres defteri. CTN’nin sunduğu kimlik doğrulama hizmeti, yaptığınız işlemlerin doğru adrese gittiğini garanti eder.

CTN güven notu. CTN platformunun sağladığı bu hizmet, bir kripto para cüzdanı veya işlemiyle bağlantılı riskleri hızlı bir şekilde tespit eder.

CTN analiz motoru. CTN platformundaki analiz motoru, çalınan kripto paralara dair büyük çaplı verileri toplar ve işler.

Şire avcılığı, dolandırıcılık ve hırsızlık gibi sebeplerden ötürü yalnızca 2017 yılında 300 milyon doların üzerinde kripto paranın çalındığını düşündüğümüzde Crypto Trust Network’ün sağladığı araçların önemini daha iyi kavrayabiliriz.

Projeyi desteklemek için sebepler

CTN token‘i alacak yatırımcıların kripto para sektöründe belirli bir tecrübeye sahip olduğu veya platformun sunduğu avantajlardan faydalanmak isteyen kişiler (tercihen bir şirkete veya hizmet sağlayıcısına bağlı) olacağı çıkarımında bulunabiliriz. Bu kişilerin de tahmin ettiği üzere; CTN ürününün daha fazla benimsenmesi ve gelişmesi için platformun kolay erişim, güvenlik ve uyumluluk gibi araçları entegre etmesi gerekiyor.

Bunların da eklenmesiyle kullanıcılar, kripto güvenlik bilgileri ve hizmetlerinden oluşan güçlü bir ağın parçası olacak. Öte yandan platformun kullanıcılara sunacağı ek hizmetler, platformu daha ilgi çekici bir hale getiriyor. Söz konusu hizmetlerin platformun partnerleriyle işbirliği sonucu doğacağını ve gerekli açıklamaların zamanla yapılacağını söyleyebiliriz.

CTN güven notunu ve hizmetlerini hangi türden şirket ve sektörler kullanabilir?

Proje ekibi, Cyber Trust Network’ün sunduğu hizmetlerin, özellikle büyük oranda düzenlenmiş sektörlerdeki blockchain odaklı şirketlere yönelik geliştirildiğini belirtiyor. Bu şirketlerin kripto para sektörüne yeni katılan kişilere yardımcı olmak veya iyileştirilmiş bir koruma katmanı entegre ederek kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak istediğini öngörebiliriz. Potansiyel şirket ve websitelerini şöyle sıralayabiliriz:

Kripto para cüzdanları, kripto para borsaları, kripto para satış siteleri, debit kart platformları.

Ancak potansiyel kullanıcılar bunlarla da sınırlı değil. Günümüzde farklı sektörlerdeki şirketlerin giderek blockchain’e yöneldiğini ve alternatif çözümler aradığını düşündüğümüzde, CTN’nin kapsamının daha geniş olacağını varsayabiliriz. Diğer potansiyel şirket ve sektörler şu şekilde sıralanıyor:

Hukuk firmaları, muhasebeciler, elektronik ticaret, kamu sektörü, sağlık sektörü.

Cyber Trust Network ICO

CTN platformunun ICO’su kısa süre önce başladı. Yatırımcılar, yaklaşık olarak 1 ay sürecek ICO’ya yalnızca ETH gönderimi yaparak katılabilir. 1 ETH gönderimi karşılığında yatırımcıların eline 1000 CTN token’i geçer. Proje dahilinde yaklaşık olarak 52 milyon CTN token’i basıldı ve şu ana dek kısa sürede 43 ETH civarında yatırım toplandı. Kullanıcıları ICO döneminde % 20’ye varan bonus fırsatlarının beklediğini belirtmekte fayda var.

Mevcut ICO’lar arasında fark yaratabilecek bir potansiyele sahip Cyber Trust Network’e dair daha fazla bilgi almak ve devam eden ICO’ya katılmak için platformun websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Crypto Trust NetworkWhitepaper – Twitter – Reddit – Blog – GitHubTelegram

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun