X

Cryptex Hızlı İşlemler, Güveli Bir Platform ve Müşteri Memnuniyeti Sunuyor

Cryptex, hem tecrübesiz hem de tecrübeli yatırımcılar için kripto para alım satım hizmeti sunan bir platform  olarak değerlendiriliyor.
08:37
2 Haziran 2021

2016 yılında kurulan Cryptex, hem tecrübesiz hem de tecrübeli yatırımcılar için kripto para alım satım hizmeti sunan bir platform olarak değerlendirilebilir. Cryptex’in odak noktasının ise işlemlerin hızlı, güvenilir ve güvenli bir şekilde yürütülmesi, müşteri memnuniyeti ve sorunsuz desteği sunmak olarak nitelendiriliyor.

Cryptex Nedir?

Bir kripto para işlem platformu olan Cryptex’in temel yetkinliklerinden birinin geleneksel para işlemleri olduğu ifade ediliyor. Cryptex kullanıcılarına, Perfect Money ve Advcash aracılığı ile geleneksel paralar ve Bitcoin gibi kripto paralar arasında ücretsiz işlem yapma imkanı sunuyor. Perfect Money veya Advcash aracılığı ile para yatırmak ücretsiz ve para çekme işlemleri için sadece küçük ücretler alınıyor.

Buna ek olarak Cryptex, güvenliğin de kendileri için en önemli noktalarda biri olduğunu ifade ediyor. Cryptex, kullanıcı fonlarını ve verilerini güvende tutmak için, müşteri tarafından tercih edilen bir şekilde kombine şekillerde kullanılabilen çeşitli kimlik doğrulama yöntemleri sunuyor. Ek olarak, BT uzmanları ve profesyonelleriyle işbirliği, müşteriyi ve fonlarını güvende tutuyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan platformda anonimliğe de önem verdiklerini belirtiyor. Platforma girilen tüm kişisel veriler, 3 aydan eskiyse ve sadece müşteriye ait ise Cryptex tarafından saklanmıyor. Ayrıca yapılan açıklamalara göre, bir müşterinin tüm geçmişini veya izlerini web sitesinden silmek bile mümkün.

Bunlara ek olarak işlemlerden alınan ücretlerin de düşük tutulması platform için önemli bir başka noktayı oluşturuyor. Ücretler her işlem için farklı ancak düşük ücretleri gösteren web sitesinde açık bir fiyat listesi bulunuyor. Cryptex’te Exchanger ve Cryptex Crypto Exchange olmak üzere iki alan bulunuyor.

Cryptex Exchanger Nedir?

Cryptex Exchanger, kayıt olmadan dijital para birimleri ile işlem yapılabilmesini mümkün kılıyor. Yapılan açıklamalara göre, Cryptex Exchanger ile kullanıcılar herhangi bir kayıt işlemi yapmadan online olarak hızlı ve kolay bir şekilde Bitcoin işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Cryptex Exchanger’ın avantajları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Eğitici kurslar sunuluyor.
  • Rusça ve İngilizce olmak üzere 24 saat müşteri desteği sunuluyor.
  • Kişisel veri olmadan sadece mail ile işlemler gerçekleştirilebiliyor.
  • Cryptex Exchanger’da büyük rezervler bulunuyor.
  • Para yatırdıktan sonra kullanıcılar kurları beğenmemeleri halinde para iadesi alabiliyor.

Cryptex Crypto Exchange Nedir?

Cryptex Crypto Exchnage platformu, kullanıcıların  farklı ödeme yöntemlerini kullanırken kripto para işlemlerini yapmalarına olanak tanıyor. Yapılan açıklamalara göre Cryptex Crypto Exchnage’de sınırsız ve kısıtlama olmaksızın dakikalar içinde Bitcoin alınıp satılabiliyor. Borsa, dünyanın 11 ülkesinde nakit, elektronik ödeme ve banka kartları ile çalışıyor.

Bu noktada Perfect Money uygulaması Türkiye’de oldukça popüler. Platform Türk kullanıcılar için de nakit kabul ettiğini, piyasaya sürdüğünü ve uzun zamandır bu hizmeti sunduklarını da belirtiyor. Buna ek olarak Perfect Money sadece mükemmel olarak nitelendirilmekle kalmıyor saygın bir borsa olarak tanımlanıyor ve platform güvenilir ortaklar listesinin en başında olduklarını ifade ediyor.

Cryptex Crypto Exchnage’in avantajları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Kripto para birimleri için güvenli cüzdanlar sunuluyor.
  • Kullanıcı anonimliğine önem veriliyor ve doğrulama prosedürleri bulunmuyor.
  • Limitler ve kısıtlamalar bulunmuyor.
  • Platform; IP, Google Authenticator, Telegram, SMS, Jabber veya E-posta kodları ile güvenli hesapların oluşturulmasını sağlıyor.

OTC İşlemleri

Cryptex kullanıcılarına bir OTC platformu da sunuyor. Borsanın açıklamalarına göre gerekli miktarda kripto para biriminin her zaman mevcut olmadığı merkezi bir borsadan farklı olarak, Bitcoin ile OTC işlemlerinde herhangi bir miktar her zaman mevcut bulunuyor.

Buna ek olarak platform OTC işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşebildiğinin ve sadece sitede yer alan formun doldurulmasının yeterli olduğunu da ifade ediyor.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda Cryptex bir kripto para kullanıcısının ihtiyacı olan tüm özellikleri sunduğunu ifade ediyor. Cryptex ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve işlemlere başlamak içine websitesini ziyaret edebilirsiniz.

TwitterFacebookTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar