reklamı kapat

CrypStock ICO’su Start Aldı

13 Haziran 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Borsalar arası kripto sistemi CrypStock, ICO kampanyası düzenliyor. ICO’da yatırımcıları kar potansiyeli yüksek fırsatlar bekliyor.

CrypStock, kripto varlık yönetimini en üst seviyeye çıkarmak için geliştirilmiş borsalar arası bir kripto sistemi olarak tanımlanabilir. Platformda mevcut finansal operasyonlar ve altyapı sayesinde token sahipleri kolaylıkla kara geçebiliyor. Şirketin düzenlemeye hazırlandığı ICO her seviyeden yatırımcıya benzersiz kazanç fırsatları sunuyor.

CrypStock’ta 30’dan fazla borsanın hesap defterleri entegre ediliyor. Birleştirilmiş hesap defteri ve sistemin borsalara dağıtılmış kullanılmaya hazır fonu ortaya benzersiz bir yatırım platformu getiriyor ve platform, yatırımcılara piyasadaki en iyi alış ve satış fiyatlarını sunuyor. Bunlara ek olarak arbitraj, kişiye özel algoritmalar ve blok yatırımcılığı gibi yüksek karlılık oranına sahip hizmetler kullanıcılarla buluşuyor.

Sistem iki temel bileşenden oluşuyor:


  • Kişiye özel birleştirilmiş sipariş defteri. Defter 30’dan fazla borsanın sipariş defterinin entegre edilmesinden oluşuyor. Bir diğer deyişle yatırımcılar 30’dan fazla borsanın hizmetlerine tek bir platform üzerinden erişebiliyor.
  • Sistemin kendi fonu (token satışlarından toplanan fon). Sisteme dahil tüm borsalar arasında dağıtılıyor ve optimal modda yönetiliyor. Geliştirilen bu sistem, geleneksel borsalarda görülemeyecek birtakım benzersiz avantajlar sunuyor. Bunlardan en önemlileri şunlar: Piyasadaki en iyi fiyatlar ve iş modelinin geleneksel borsalara kıyasla fark yaratması (piyasa yapıcı ve arbitraj gibi özelliklerle).

Estonya merkezli CrypStock ayrıca Avrupa Birliğine resmi borsa lisansı başvurusunda bulundu. CrypStock’un altyapısında yüksek kar getiren şu araçlar bulunuyor:

  • Fon yatırma ve çekme işlemlerinin yapılabileceği, halihazırda işleyen ve giderek genişleyen kripto ATM ağı. ATM’lerin sayısı franchise modeliyle artıyor.
  • Satış noktaları için POS terminalleri.
  • MasterCard’la yapılan anlaşma.
  • Bu altyapının getirdiği kazanç token sahipleri arasında dağıtılıyor.

Dijital paraların gelişmesi dünyaya birçok yenilik getirdi. Son zamanlarda kripto paraların popülaritesinin ve benimsenme oranının artması kripto para yatırımcılarına yaradı. Araştırmalar kripto paraların dünya üzerinde yüzlerce milyoner yarattığını gösteriyor. Bunun yanı sıra birçok kişi kripto para yatırımı yaparak büyük paralar kaybetti. Kripto paralar ancak mantıklı bir şekilde ele alınırsa yatırımcısına kazanç getirebilir ve bu noktada devreye CrypStock giriyor.

Borsanın test sürümünün başlatılışından, yani Ocak 2018’den beri toplanan istatiksel veriler ve piyasanın düşük seviyelerde seyretmesi göz önüne alındığında platformun token sahiplerine yıllık bazda %127 kazanç getireceği öngörülüyor. Piyasa kendine geldiğinde ve fiyatlar arttığında bu rakamların çok daha yüksek seviyelere çıkması kaçınılmaz.

Sistemin iki ayrı token’ı bulunuyor.

ICS token’ı. Aynı zamanda platformun temel token’ı. ICS, sahiplerine ilk yıl %127, ikinci yıl %216, üçüncü yıl ise %305 kazanç sağlıyor.

HICs token’ı. Yalnızca 5.000 dolar ve üstü yatırım yapan yatırımcılara dağıtılıyor. Token, sahiplerine, fazladan %69 kazanç getiriyor. Yani kazanç oranı ilk yıl %215’e, ikinci yıl %365’e, üçüncü yıl ise %515’e çıkıyor.

Şunu hatırlatmakta fayda var: Piyasa, tıpkı şu anda olduğu gibi düşük seviyelerde seyretse de bu karlılık oranı sabit kalıyor. En nihayetinde sistem borsadaki fiyatların farklı oluşundan ötürü karlılık sağlıyor; kripto paraların güncel performansından değil. Piyasa yukarı yönlü hareket ettiğinde kar oranı da piyasa volatilitesi sebebiyle artıyor. Öte yandan sisteme dahil token’lar ATM’lerden istenilen zamanda çekilebiliyor.

CryptStock’un ön satış dönemi 11 Haziran’da başladı. BTC, ETH, LTC, DASH ve MONERO ödeyerek token sahibi olabilirsiniz. Ön satışın ilk dört gününde %40 bonus yatırımcıları bekliyor.

Platforma hakkında daha fazla bilgiye CryptStock’un web sitesinden erişebilirsiniz.

Website, TelegramWhitepaper

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER