reklamı kapat
  • BTC  :  36.033,00 ₺
  • ETH  :  2.402,07 ₺
  • BCH  :  4.207,84 ₺
  • XRP  :  2,49 ₺
  • NGC  :  1,77 ₺
  • BTC 36.033,00
  • ETH 2.402,07
  • BCH 4.207,84

Connectius Ödemeleri Kripto Paralarla Yapma Olanağı Sunuyor

29 Ekim 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Satın almak için bir otomobil aradığınızı ya da evinizin onarılması gerektiğini varsayın. Bu işleri halledebilecek birçok uzman ve servisin varlığından söz edebiliriz. Sorun, bu servislere kripto paralarla ödeme yapmak için iyi bir yöntemin bulunmaması.

Şu kesin ki size araba satabilecek ya da evinizi tamir edebilecek ve karşılığında kripto para kabul edecek birilerini bir şekilde bulabilirsiniz. Böylesi bir durumda ücreti alıcısına, cüzdanınızı kullanarak basit bir şekilde transfer ederdiniz. Teknik olarak bunu yapmakta bir sıkıntı yok. Ancak bir güven probleminin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bu noktada Connectius ekosistemi yardımınıza koşuyor.

Connectius ekibi 2017 yılının başından beri insanlara, kripto paralarla ödeme yaparak çeşitli hizmetler alabilecekleri ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir yol sunabilmek için yorulmak nedir bilmeden çalışıyordu ve sonunda buldukları çözümü bizimle paylaşıyorlar.

Connectius ekibi; kripto para ödemelerini yürüten ve alıcıyla satıcı arasında bir anlaşma sağlayan platformlarını, geliştirmeye başladı. Belli bir ücret karşılığında hizmet ve ürünler sunan platform, dünyanın her yerindeki piyasalara ve uygulamalara entegre edilebilir nitelikte.

Connectius Projesi

Connectius, gelecek nesillerin e-marketleri için merkezsiz ve çok servisli bir platformdur.

Connectius ekosistemi, Connectius.Core platformundan ve uygulamaların çeşitli dizilişlerinden oluşur. Platform; dağıtımlı defter teknolojisi ve akıllı kontratlara dayanan evrensel ve çok servisli bir sistem olarak tanımlanabilir. Bu sistem, ortak bir kullanıcı veritabanı ve token çevresindeki farklı piyasaları bir araya getirmeyi hedefliyor.

Ayrıca platformdaki uygulama programlama arayüzü, Connectius‘un mevcut herhangi bir piyasaya ya da uygulamaya entegre edilmesini kolaylaştırıyor. Kullanıcıların tokenleriyle satın alabilecekleri hizmetleri sunan uygulamalar, ekosistemi oluşturan yapılar olarak biliniyor.

Proje kapsamında, şirketin kendi hizmet uygulaması olan Connectius.Experts geliştirilecek. Bu uygulama; müşterilerin yakınlarındaki hizmet sağlayıcılarını bulabilmeleri için tasarlanan, piyasaya dayalı interaktif bir harita olarak biliniyor. Ayrıca tüm anlaşmalar, ödeme süreçleri ve blockchain entegrasyonları Connectius.Core platformu tarafından muhafaza edilecek.

Connectius, Ethereum teknolojisi etrafında inşa edildi. Platform dahilindeki işlemlerde Connectius token kullanılacak. Kasım ayında başlayacak toplu satışa erken bir şekilde katılma imkanına sahipsiniz. Daha fazla bilgi için: https://www.connectius.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

loading...