X


ColdStack Partnerlik ve İşbirlikleri

10:56
1 Aralık 2021

Kripto ekosisteminde bulunan en iyi oracle teknolojisine sahip olan ChainLink ile geçen aylarda Price Feed konusunda işbirliği yaptığını duyuran ColdStack ekibi bu sefer de büyük başka bir partnerlik anlaşması yaptığını resmi Twitter hesaplarından bir twit ile paylaştı.

Toplulukta bulunan katılımcıların talepleriyle belirlenen ETH gas fee sorununu çözmek için çoklu-zincir (multichain support) desteği kullanılarak Binance Smart Chain (BSC) üzerinden PancakeSwap borsasında işlem görmeye hazırlandığı bildirilirken “Artık ETH gas fee yok” sözleri yatırımcılarını sevindirdi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ColdStack, Stratos ile en son merkeziyetsiz depolama entegrasyonunu sunmaktan gurur duyduğunu ifade ediyor. ColdStack platformu teknik yeterliliklerini geliştirmeye devam ederken, merkeziyetsiz depolamaya eşi benzeri olmayan bir yaklaşım getiren bir platformu memnuniyetle karşıladıklarını belirtiyor.

ColdStack topluluğunu Stratos blok zincirini keşfetmeye teşvik etmekten mutluluk duyduğunu da ifade ediyor. Stratos veri ağı çözümleri ile büyüyen merkeziyetsiz depolama ekosistemi için giderek daha önemli hale gelen ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik konularında adımlar atılıyor.

Prometheus Labs tarafından kuluçka adı verilen “Incubate” döneminde olan ColdStack, projesinin başlıca sponsorları, GBV, Paribus Ventures, Spark Digital Capital’in yanı sıra 25 adet yatırım firması tarafından destekleniyor.

WebsitesiMediumTwitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar