reklamı kapat

Coinzilla Reklamcılık Ağıyla ICO’nuzu Yüz Binlere Tanıtın

13 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Her geçen gün büyümekte olan kripto para piyasasında gerçekleşen ICO’ların sayıları giderek artıyor. İçerisinde bulunduğumuz şu zamanda bir ICO’nun tanıtımını yapmak hiç olmadığı kadar zor bir hal aldı diyebiliriz. Peki böylesine zorlu bir piyasada yatırımcıların ilgisini nasıl çekebilirsiniz? Endişelenmenize hiç gerek yok. Coinzilla reklamcılık ağı sayesinde hedeflediğiniz ICO yatırımcı kitlesine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir reklamcılık ağı olarak faaliyetlerine devam eden Coinzilla.io çalışmalarını kripto para alanında gerçekleştiriyor. Platformun temel amacını hem reklam verenlere hem de yayınlayıcılara amaçlarına ulaşmaları için yardım etmek olarak tanımlayabiliriz. Platform 2016 yılının Kasım ayında sektöre atıldı ve çalışmalarına başladığı ilk günden itibaren birçok ICO’ya hedeflediği fonu toplaması için yardımcı oldu. Başarıyla tamamladığı hizmetler sayesinde kendisini kripto para topluluğunun saygın üyeleri arasında itimat edilebilir bir platform olarak tescilleten Coinzilla.io şimdi de dünyadaki en iyi ve kompleks kripto para reklam ağı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Coinzilla platformunun kullanıcılarına sunduğu üç temel reklamcılık formatı bulunuyor. Bunlar; dalgalanan banner, standart banner ve popunder olarak biliniyor. Bu formatların tamamı yayıncının web sayfasından azami miktarda gelir elde edebilmesine yardımcı olmak için tasarlandı. Reklamcıyı da unutmayan platform tarafından sağlanan bu formatlar sayesinde ilan verenler de en kaliteli hizmeti almış oluyor. Coinzilla ile çalışan büyük yayıncılar arasında şu ünlü platformlar da yer alıyor: Coinmarketcap.com, themerkle.com, 99bitcoins.com, ethereumworldnews.com ve daha nicesi…

Coinzilla.io ethereum’u bir ödeme yöntemi olarak kabul eden ilk reklamcılık ağı olma özelliğini de elinde bulunduruyor. Coinzilla platformu üzerinden ICO’larınızı tanıtmaya hem ethereum hem de bitcoin ile ödeme yaparak başlayabilirsiniz. Bitcoin’le ya da ethereum’la ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar ödemelerini banka havalesi yoluyla gerçekleştirebilirler.

Peki ama Coinzilla reklamcılık ağı, ICO’nuzda ulaşmayı hedeflediğiniz fon miktarını toplamanıza nasıl yardımcı oluyor?

Coinzilla tarafından sunulan reklamcılık formatlarından seçtiğiniz türe dikkate alınarak ICO’nuza ilişkin oluşturulan teşhir kullanıcılara sergileniyor. Örneğin standart banner formatını tercih etmeniz durumunda ICO’nuz şu ebatlarda teşhir edilebiliyor: 728x90px, 300x250px, 486x60px ve 160x600px. Bu ebatlar arasından dilediğinizi seçerek ICO’nuzu müstakbel yatırımcılarınıza sergileyebilirsiniz. Öte yandan dalgalanan banner formatını tercih eden kullanıcıların aldıkları sonuçların çok daha iyi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu format için uygulanan standart ebat 300x250px. Dalgalanan banner ICO’nuzu yeni kullanıcılara tanıtmak için oldukça etkili bir yöntem olarak biliniyor ve popüler bir şekilde kullanılıyor.

ICO’nuzun insanlara nasıl gösterileceğine ilişkin formatı tercih ettikten sonra Coinzilla’nın seçkin ekibi çalışmalarına başlıyor. Alanında oldukça büyük başarılara imza atmış olan ekibin reklamcılık sektöründe 3 yıllık bir deneyimi bulunuyor. Bu üç yıla birçok başarı sığdırmayı başaran ekip aldığınız reklamcılık hizmeti ile ilgili her türlü sorunuza yanıt vererek sizi destekliyor. Örneğin hangi reklam formatının sizin ICO’nuz için en uygun olacağına karar verememeniz durumunda ya da platformun nasıl çalıştığına yönelik sorular sormanız halinde ekip sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor.

Bütün bunların yanında Coinzilla.io kullanıcılarına birçok benzersiz fırsat sağlıyor. Platforma katılan kullanıcılar diledikleri ülkedeki yatırımcı kitlesini tercih edebiliyorlar. Platform sayesinde reklam kampanyanızın kontrolü tam olarak sizin ellerinize geçiyor. Ayrıca platform sizlere tanıtım yazılarınızı yayınlayabileceğiniz web sayfalarını detaylı bir bilgilendirmeyle sunuyor.

Coinzilla platformunu kullanan ICO’lar arasında; HeardBeats, PlayMarket, HOQU, CyberMiles ve Emphy gibi başarılı projeler yer alıyor. Bunlara ek olarak Coinzilla.io reklamcılık ağına her geçen gün daha fazla ICO’nun katıldığını söyleyebiliriz. Tüm bu verilerin ışığında Coinzilla’nın dünyadaki kripto para reklamcılık alanında lider olmaya doğru emin adımlarla ilerlediği yorumu yapılabilir. Siz de Coinzilla platformunu kullanarak ICO’nuzu yüz binlerce yatırımcıya duyurabilirsiniz.

FacebookTwitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.