Reklam

CoinSwitch’de Al-Sat Yapın ve Referans Programından Düzenli Para Kazanın!

CoinSwith platformuyla kolaylıkla kripto para alım-satımı yapın.
14:05
17 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

CoinSwitch kullanıcılar için en iyi işlem seçeneğini sağlayan bir kripto para platformu şeklinde tanımlanabilir. Platform, piyasadaki bütün öncü kripto para borsalarını ve bu borsalardaki fiyatları gerçek zamanlı olarak kullanıcısına sunuyor. Böylece CoinSwitch kullanıcıları en iyi olanaklarla işlem yapabilmenin keyfini sürüyor. Platformda dört yüzden fazla kripto parayı kırk beş bin kadar işlem çiftiyle alıp satabilmek mümkün.

CoinSwitch

CoinSwitch platformu, piyasada aktif haldeki bütün popüler kripto para borsalarını bir çatı altında topluyor. Piyasadaki mevcut en büyük kripto para değişim platformlarından birisi olarak da ifade edebileceğimiz CoinSwitch, kullanıcılarına isimsiz işlem yapabilme olanağı da sunuyor. Özetle bu platformu birçok borsayı bir araya getiren ve birçok işlem olanağını avantajlı şekilde sunan bir “kaynak” şeklinde düşünebiliriz.

Anında Al-Sat

Platformda Binance, Huobi, KuCoin, HitBTC, Cryptopia ya da Idex gibi kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen borsalar bulunuyor. Üstelik kullanıcıların kredi kartlarıyla kolayca kripto para satın alabilmek CoinSwitch ile mümkün. Platform kullanıcılara en iyi değişim oranlarını sunarak herkesin kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilmesini sağlıyor. Yazının hazırlandığı anda platformda USD, JPY, RUB ve EUR gibi itibari para birimleriyle yüzden fazla kripto parayı satın alabilmek mümkün.

Teklifleri Gör

Bir kullanıcının Bitcoin’lerini ETH’ye dönüştürmek istediğini varsayarak adım adım CoinSwitch platformunun nasıl çalıştığını inceleyelim. Platformun web sayfası ziyaret edildiğinde görülen aşağıdaki tabloya satmak istenilen BTC miktarının girilmesi gerekiyor. Böylece satılacak BTC miktarı karşısında alınacak tahmini ETH miktarı karşı tarafta görünüyor. Daha sonra kullanıcının aynı tablodaki yeşil butonu tıklayarak “tüm teklifleri görmesi” gerekiyor. Kullanıcı dilediği kripto para borsasını tercih ederek ve BTC karşısında alacağı ETH’ler için bir cüzdan adresi girerek işlemini güvenle tamamlıyor.

CoinSwitch platformuyla en uygun oranlarla ve hızlı bir şekilde kripto para alım-satımı yapabilirsiniz. Üstelik platform’un işlemlerden aldığı ücretler zaman zaman sıfıra yakın oranlarda gerçekleşebiliyor.

Coinswitch Referans Programı

Platform referans linkinizle üye olan kullanıcıların yaptığı her işlemde size %25 komisyon ödüyor. Ayrıca kullanıcıların yaptığı 100 dolarlık işlemde referans sahibine $5 ödül olarak veriyor. Detaylı bilgiye siteden erişebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar