X


CoinsPaid, DeFi’ye Giriş Yapıyor: DaoMaker ve SpacePort’ta IDO’yu Başlatıyor

12:19
26 Ağustos 2021

Titiz hazırlıkların ardından CoinsPaid, ilk DEX teklifini sundu. CoinsPaid, DaoMaker ve SpacePort hakkında hizmetler ve yerel CPD token sunacak.

Yeni Hizmetler ve Daha Büyük Altyapı

CoinsPaid’in müşterilerinin çoğu kripto para birimlerine yönelirken, kripto işlemci, merkezi olmayan finansın potansiyelini benimsemeye ve yeni hizmetler sunmaya karar verdi. Bunlar arasında kaynak temini ve staking, farming, takas gibi DeFi paralarıyla desteklenen tüm genel işlemler yer alacak.

CoinsPaid, işlemin daha kolay ve daha verimli olması için CPD token’ı piyasaya sürecek. Hizmet token’ları, sahiplerine bir dizi avantaj sağlayacak:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Platform ücretlerinde %50’ye kadar indirim
  • Staking, farming ve DeFi bağlantılı diğer faaliyetler için ödüller
  • Yönlendirmeler için bonus
  • Sadakat Ödülleri

Büyük Platformlarda CoinsPaid IDO İle Tanışın

CoinsPaid, DaoMaker (24 Ağustos) ve SpacePort‘ta (31 Ağustos) IDO’yu piyasaya sürecek. Kullanıcılar CPD token’larını 0,02 dolara satın alabilecek. Para toplama maksimum sermaye miktarı 320.000 dolardır.

16 milyon CPD token’ı halka açık satış için tahsis edilmiştir. DaoMaker’da en yüksek yatırım eşiği 500 ABD doları ve SpacePort’ta 3.000 ABD dolarıdır. Halka açık satışta kilitleme uygulanmaz ancak hak kazanma süresi 4 aydır.

Nasıl katılım sağlanır: DaoMaker veya SpacePort’a kaydolun ve kayıt açıldığında katılın. Bu arada, DaoMaker’daki IDO sayfasını ziyaret edebilir ve CoinsPaid ve çizdiği yol haritası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Neden CoinsPaid?

Etrafta bu kadar çok rekabetçi proje varken, CPD satın almak ve CoinsPaid’in IDO’suna katılmak neden mantıklı? Bu şirketi göz önünde bulundurmanız için en az üç sebep olduğu ifade ediliyor:

  • CoinsPaid karlı bir iş modeline sahip, tam faaliyet gösteren bir şirket olarak nitelendiriliyor.
  • 2014 yılında kurulan CoinsPaid, zincir içi tüm Bitcoin işlemlerinin %5’inin işlenmesinden sorumlu. Temmuz 2021’de, işlenmiş operasyon sayısı 9 milyonu aştı. Ocak 2021’den bu yana CoinsPaid, 1,8 milyar Euro değerinde işlem gerçekleştirdi.
  • TGE üzerinde sıfır satış baskısı bulunuyor
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar