reklamı kapat
  • BTC  :  36.520,26 ₺
  • ETH  :  2.523,36 ₺
  • BCH  :  5.185,38 ₺
  • XRP  :  3,29 ₺
  • NGC  :  2,84 ₺
  • BTC 36.520,26
  • ETH 2.523,36
  • BCH 5.185,38

Coinseed Ön Satışında %35 Bonus Fırsatı

7 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk
crowd
2017, kripto para piyasalarının patlama yaşadığı yıl olarak tarihe geçti. Özellikle bitcoin’in şahlanması diğer kripto paralara büyük bir momentum getirdi. Buna rağmen kripto para piyasasına katılmak isteyen yeni yatırımcılara göre yatırım yapmak oldukça karmaşık bir iş veya yatırımcılar piyasadaki ilk adımını atmaya korkuyor. Coinseed platformu bu sorunu çözmek için geliştirildi.

Kullanıcılar Coinseed’i kullanarak rahatlıkla yatırım yapmaya başlayabilir ve kendi günlük portföylerini oluşturabilir.

Coinseed kullanıcıların portföylerini kar getirisini baz alarak sıralar. Kullanıcılar diğer kullanıcıların portföylerini tek bir tıkla kopyalayabilir.

Coinseed uygulaması ABD’de kullanılmaya başladı

21 Kasım 2017’de iOS ve Android üzerinden piyasaya sürülen Coinseed uygulaması, hiçbir reklamcılık faaliyetine girişilmemesine rağmen kullanıcılardan büyük rağbet gördü. Öyle ki ürünün piyasaya sürülmesinden 2 hafta sonra projenin banka yatırım limiti doldu.

Proje ekibi talebi karşılamak adına kullanıcılar için belirlediği günlük yatırım limitini pek çok kez düşürmek zorunda kaldı. Proje ekibi şimdi de ABD’de ve tüm dünyada platformu ölçeklendirme amacıyla ICO öncesi ön satış kampanyası düzenliyor.

Coinseed ön satışı

Coinseed’de kullanıcı portföyleri kar getirisine göre puanlanır ve kullanıcılar en iyi buldukları stratejileri kopyalayabilir.

Bir kullanıcı mevcut portföyünü başka bir portföyle değiştirdiğinde, çevrilen toplam mal varlığının % 1’i kadar işlem ücreti alınır. Coinseed bu ücretin % 50’sini her ay CSD token’i sahiplerine dağıtır.

Oluşturulan toplam 10 milyon CSD token’inin 5 milyonu ICO döneminde yatırımcılara dağıtılacak. Bu 5 milyonun 1 buçuk milyonu ön satışta dağıtılacak. Ön satışa katılan yatırımcıları % 35 bonus fırsatı bekliyor!

Ön satış başlangıç tarihi: 20 Aralık 2017

Ön satış bitiş tarihi: 10 Ocak 2018

www.coinseed.co

www.ico.coinseed.co

iOS app – ABD’den indirilebilir

Android app – ABD’den indirilebilir

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

loading...