X

CoinEx Türk Kullanıcılara Özel 11.000 USDT Ödüllü Etkinlik Başladı

CoinEx Türk piyasasına girişini kutlamak ve Türk kullanıcıların güven ve desteğinin karşılığını vermek için 11.000 USDT ödüllü etkinlik düzenleniyor.
09:30
19 Ağustos 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

CoinEx’in Türkiye piyasasına girişini kutlamak ve Türk kullanıcıların uzun süreli güven ve desteğinin karşılığını vermek için 11.000 USDT ödüllü özel bir etkinlik düzenleniyor. Detaylar aşağıdaki gibidir.

Etkinlik tarihi:

18 Ağustos 2020/08:00  – 25 Ağustos 2020/24:00  (UTC)

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Etkinlik 1: Toplam 6.000 USDT ödül için kaydolun

Kurallar:

Etkinlik süresinde, yeni kayıt yaptırmış Türk kullanıcılar arasında net depozito değeri 10 ABD dolarından fazla olan (tüm kripto paralar ve token’lar geçerli) herkesin kaydı geçerli kabul edilecek. Sonrasında USDT tüm bu kullanıcılar arasında paylaştırılacak.

 • Yukarıdaki kuralar göre, eğer etkin kullanıcısı sayısı 2.000’in altında kaldıysa kullanıcılara 1.000 USDT paylaştırılacak.
 • Eğer toplam etkin kullanıcı sayısı 2.000’in üzerinde ve 4.000’in altında olursa kullanıcılar arasında eşit olarak 3.000 USDT paylaştırılacak.
 • Son olarak toplam etkin kullanıcı sayısı 4.000’in üzerine çıkarsa 6.000 USDT kullanıcılar arasında eşit olarak paylaştırılacak.
 • Herhangi bir hileli davranış tespit edilirse bu davranışı gerçekleştiren katılımcılar diskalifiye edilecektir.
 • Bu etkinlik için toplam kayıt sayısı 1.000’den az olursa CoinEx her katılımcının hesabına 200 CET gönderecek.
 • Ödül, etkinlik sona erdikten sonra iki hafta içinde dağıtılacaktır.
 • Net para yatırma tutarı = Etkinlik sırasındaki para yatırma tutarı – Para çekme tutarı. Kırmızı Paket özelliğiyle ilgili herhangi bir işlem para çekme işlemi olarak kabul edilecektir.

Etkinlik 2: Toplam 5.000 USDT için işlem yapın

Kurallar:

Etkinlik sırasında, spot işlem veya marj işlemleri yapan (kripto para / token / işlem çiftlerinde limit yok) ve aşağıdaki koşulları karşılayan Türk kullanıcılar 5.000 USDT’yi eşit olarak kazanma hakkına sahip olacak.

– İşlem değeri> 500 USD, 1 kota alın

– İşlem değeri> 1.000 USD, 5 kota alın

– İşlem değeri> 2.000 USD, 10 kota alın

– İşlem değeri> 5.000 USD, 30 kota alın

Örneğin, etkinlik sırasında, A kullanıcısının yaptığı işlem değeri 5.000 USD’den büyükse, A kullanıcısı 30 kota alabilir. Toplam kotaların (tüm kullanıcı kotalarının toplamı) 5.000 olduğunu varsayarsak, 1 kota 1 USDT’ye eşittir. Bu nedenle A kullanıcısı 1 USDT * 30 = 30 USDT alacaktır.

Her kullanıcı için maksimum kota 30’dur. İşlem değeri ne kadar yüksekse, ödül miktarı o kadar yüksek olur.

Notlar:

 1. Türk kullanıcılar hakkında: KYC’yi tamamlayan kullanıcılar için CoinEx, vatandaşlıklarının Türkiye olup olmadığını kontrol edecektir; KYC’yi geçmemiş kullanıcılar için değerlendirme, kayıt sırasındaki IP adreslerine göre yapılacak.
 2. İşlem değeri = İşlem hacmi * Token fiyatı
 3. Herhangi bir hileli davranış tespit edilirse bu davranışı gerçekleştiren katılımcılar diskalifiye edilecektir.
 4. Piyasa yapıcı hesap bu etkinliğe dahil değildir. Bu etkinlik YALNIZCA Türk kullanıcılar için  uygundur.
 5. Alt hesabın bağımsız bir hesap olarak katılmasına izin verilmez ve alt hesap ve kaldıraçlı hesabın mevduat tutarı da ana hesapla hesaplanır.
 6. Bakiye çekme, etkinlik sırasında askıya alınacak ve etkinlik sona erdikten sonra yeniden başlayacaktır.
 7. Ödül dağıtımı: Etkinlik ödülleri, etkinlikten sonraki 2 hafta içinde verilecektir.
 8. CoinEx, bu etkinlikle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Daha fazla ayrıntı için https://www.coinex.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Rehberi

CoinEx Nedir?

Küresel ve profesyonel kripto para birimi borsası hizmeti sağlayıcısı olarak CoinEx, Aralık 2017’de Bitmain liderliğindeki yatırımla kuruldu ve Estonya’da yasal bir lisans aldı. En büyük beşinci BTC madencilik havuzuna sahip olan ve aynı zamanda dünyanın en büyük BCH madencilik havuzuna sahip olan ViaBTC Group’un da bir yan markasıdır. CoinEx spot, sürekli sözleşme ve diğer türev alım-satım işlemlerini destekler. Hizmeti Çince, İngilizce, Korece ve Rusça gibi çeşitli dillerde mevcut olan yaklaşık 100 ülkede ve bölgede küresel kullanıcılara ulaşmaktadır.

Facebook | Twitter  | Reddit | Telegram | Website | APP

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar