CoinAll Yeni Kullanıcılara 10.000 USDT Dağıtıyor

Özet

  • CoinAll borsası, görevleri yerine getiren yeni kullanıcılara USDT dağıtıyor.
17:45
20 Nisan 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Yeni nesil borsa CoinAll yeni kullanıcılara yönelik bir tanıtım programı başlattı! Program süresince verilecek görevleri yerine getiren yeni kullanıcılar toplamda 10.000 USDT bonus alacak. Program bir ay boyunca devam edecek. Fırsatı kaçırmamak için acele edin!

İçerik Rehberi

CoinAll

Görev 1: CoinAll’a kaydol ve Müşterini Tanı 1 (KYC1) prosedürlerini yerine getir, 3 USDT kazan.

Görev 2: Hesabına para yatır ve 5 USDT kazan.

Görev 3: Borsada işlem yap ve 2 USDT kazan.

Yukarıda belirtilen görevleri yerine getiren her kullanıcıya 10 USDT verilecek. CoinAll tarafından sunulan bu olanaktan faydalanmak için yapılması gerekenleri aşağıda görsellerle birlikte adım adım anlatılıyor.

Birinci adım: Şu adresi ziyaret edin www.coinall.com ya da CoinAll uygulamasını Google Play veya borsanın resmi web sayfasından indirin. Kaydol (Sign Up) butonuna tıklayın.

Açılan formu doldurun ve yeni CoinAll hesabınız hazır! Email adresinizi kullanarak da kaydolabilirsiniz. Daha sonra KYC gerekliliklerine uymak için kılavuzdan faydalanın. Tebrikler! Birinci görevi tamamladınız.

İkinci adım: Dilediğiniz kripto parayı yeni hesabınıza yatırın ve 5 USDT ödülü almaya hak kazanın!

Üçüncü adım: CoinAll hesabınızdan işlem yapın ve 2 USDT kazanın!

Dünyanın topluluk tarafından yönetilen ilk borsası CoinAll, küresel boyuttaki kullanıcılarına etkili, güvenli ve uygun alım-satım hizmetleri sunmayı ve dünya standartlarında bir kripto varlık işlem platformu meydana getirmeyi hedefliyor.

CoinAll, dünyanın en iyi kripto para borsalarından OKEx’n stratejik ortağı ve işlem likiditesi, 20 milyonluk kullanıcı tabanı, ileri düzeyde güvenlik kapasitesi, küresel medya kanalları gibi bütün kaynakları bu borsayla paylaşıyor. Ayrıca CoinAll, OKEx’in kaliteli projeleri seçtiği bir proje havuzu haline gelecek. Bu da CoinAll’daki projelerin OKEx’te listelenme fırsatının bulunduğu anlamına geliyor. CoinAll’un amacı “yüksek potansiyele sahip bütün projelerin en iyi ortağı haline gelebilmek” şeklinde ifade edilebilir.

CoinAll borsası yüksek kalitede ve potansiyelde küresel bir projeye dönüşebilmek için canla başla mücadele ediyor. Başlatıldığı tarihten itibaren borsanın kaliteli projelerle defalarca işbirliği sağladığı görülüyor. Örnek vermek gerekirse borsada listelenen ilk projeler arasında yer alan COSM’dan bahsedebiliriz. COSM, Samsung’un yeni amiral gemisi tarafından desteklenecek ve şirketin ilk merkezsiz uygulama ortağı olacak. CoinAll borsasının buna benzer çok sayıda başarılı ortaklığı bulunuyor. Bunlardan bazıları: BTT/ZIL/ONT/Grin şeklinde sıralandırılabilir.

CoinAll borsası hizmetlerine başladığı ilk günden itibaren her an kullanıcı deneyimini geliştirmek için mücadele verdi. CoinAll 21 Şubat tarihinde dijital varlıklar için borsa dışı işlem bölümünü başlattı. Bu bölüm Vietnam Dongu (VND), İngiltere Poundu (GBP), Thai Bahtı (THB) ve Rus rublesi (RUB) gibi itibari paraları destekliyor ve yeni para birimlerine ilişkin çalışmalar da halen devam ediyor.

CoinAll borsa dışı işlem bölümünü başlattıktan yalnızca birkaç gün sonra Google Play’de yer almaya başladı. Böylece artık Android kullanıcıları Google Play’i kullanarak doğrudan CoinAll uygulamasına ulaşabilecek. Böylece uygulama daha ulaşılabilir bir hale gelecek.

Tüm bu özelliklerin ve başarılı ortaklıkların yanı sıra CoinAll başarılı teşvik programlarıyla da yeni kullanıcıları platformuna çekmeyi başarıyor.  Örneğin CoinAll borsasına katkıda bulunan kullanıcılara çeşitli avantajlı teklifler sunuluyor. Bu tekliflerden birisine göre arkadaşlarını borsaya kaydolmaya çağıran kullanıcılara, borsadaki işlemlerinden alınan ücretlerin %50’si iade ediliyor. Bu olanaktan faydalanmak için hesabınıza gidin ve davet indirimi seçeneğini tıklayın.Hesabınızı web sayfasından açtığınızda soldaki sütunda yer alan bu seçenek tıklanınca size özel bir davet bağlantısı oluşturuluyor. Yeni kullanıcılar sizin bağlantınız aracılığıyla borsaya kaydolduğunda işlem ücretlerinin yarısı USDT olarak CoinAll cüzdanlarınıza yönlendiriliyor.

CoinAll dünyasına şimdi katılın ve kripto para işlemi yapmanın tadına varın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar