Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi: CHZ’de Önemli Yükseliş Hareketi Başlayabilir!

Chiliz'de bu seviyenin üzerinde bir kırılım büyük bir fiyat artışını başlatabilir.
11:00
14 Kasım 2021
Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi: CHZ'de Önemli Yükseliş Hareketi Başlayabilir!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para birimi Chiliz (CHZ), haftalık grafikte %94’ün üzerinde kazanç sağlayan arka arkaya üç uzun yeşil mum göstererek istikrarlı bir ralli gösteriyor.

Chiliz (CHZ) Rallisini Sürdürüyor

Popüler kripto para birimi geçtiğimiz ay 0.30 dolar seviyelerinde işlem görürken, sonrasında yaşanan ani bir artışla birlikte 0.66 dolar seviyelerine kadar yükseldi ve son 7 ayın en yüksek seviyesini kaydetti.

Ancak kripto para birimi yükselişin hemen ardından bir düzeltme gerçekleştirdi ve fiyat 0.38 dolar seviyelerine kadar geriledi. Fiyat hali hazırda bir süredir yükselişine devam ediyor. Ek olarak CHZ grafiğine bakıldığında trendin yukarı yönlü olduğu görülüyor.

Öte yandan CHZ fiyatı son üç hafta içinde %94’ün üzerinde artış göstererek haftalık grafikte art arda üç yükseliş mum çubuğunu oluşturdu. Token fiyatı şu anda 0,57 dolarlık önemli bir direncin eşiğinde duruyor ve bir sonraki boğa koşusuna hazırlanıyor.

Ek olarak Chiliz (CHZ), günlük zaman çizelgesi grafiğindeki, önemli EMA’ların (20, 50, 100 ve 200) katı bir yükseliş hizalamasını işaret ediyor. Fiyat düşmeye başlarsa, bu EMA satırları fiyat için iyi bir destek görevi görecektir. Öyle ki 68’deki Göreceli Güç Endeksi değeri, CHZ fiyatının istikrarlı bir şekilde arttığını gösterir.

Popüler kripto para birimi Chiliz (CHZ), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %8’lik bir düşüşle 0.57 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Chiliz Fiyat Beklentileri

CHZ fiyatı 4 saatlik grafikte yükselen bir üçgen formasyonu oluşturuyordu. Üçgenin boyun çizgisi direnci 0,53 dolar işaretine yakın ve fiyat bu genel dirençten kesin bir çıkış sağladı.

Popüler kripto para birimi, şu anda yeniden test aşamasında ve fiyat desen boyun çizgisinin üzerinde kalmayı başarırsa, Chiliz’in (CHZ) 0,58 dolarlık direnci geri kazanma şansı oldukça yüksek olacaktır. Ayrıca, MACD göstergesi, MACD ve sinyalin nötr bölgenin üzerinde hareket etmesi popüler altcoin  için bir yükseliş momentumunu işaret ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar