X

Chiliz (CHZ) Dahil 10 Kripto Para! Ben Armstrong Kripto Sepetini Açıkladı!

Ben Armstrong tarafından övgüyle bahsedilen 10 kripto para yeni altcoin boğasında ciddi yükseliş bekliyor.
23:13
18 Ekim 2021

Ben Armstrong birçok kripto para yatırımcısı tarafından yoğun olarak takip ediliyor. Yaptığı tahminlerle birçok kez haklı çıktı. Peki bu sezon için tahminleri tutacak mı? Ünlü analistin 10 favori altcoini bulunuyor. Gelmesini beklediği yeni altcoin sezonunda bu kripto paralar ciddi kazanç fırsatları sunabilir.

Yükseliş Beklenen Altcoinler Hangileri?

Ben Armstrong tarafından paylaşılan listede 10 farklı altcoin bulunuyor. Analiste göre yeni boğa koşusunda bu kripto paralar çok daha ciddi kazançlar sunacak. Elbette Ben Armstrong tarafından paylaşılsa da bunlar ön görüden öteye gidemez bu yüzden dikkatli olmanızda fayda vardır.

dYdX (DYDX)

Listenin başında merkezi olmayan borsa dYdX (DYDX) geliyor. Özellikle merkezi borsaları andıran işleyişi sayesinde Çinli yatırımcıların akınına uğramıştı. Armstrong fiyatın piyasa volitesine rağmen sağlam kalabilmesini takdirle karşılıyor. Bundan dolayı altcoin pazarına sıcak para girişinin artmasıyla dYdX (DYDX) fiyatının ciddi anlamda yükseleceğini tahmin ediyor. Birçok erken dönem dYdX (DYDX) yatırımcısı ciddi kazançlar elde etti. Borsanın dağıttığı yerel tokenlardan 50.000 dolara kadar kazanan yatırımcılar oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

FTX (FTT)

En hızlı büyüyen borsalar arasında yer alan FTX daha fazla kullanıcıya ulaşmak için NFT platformunu duyurdu. FTT tokeni geçen ay 80 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve şimdi bir düzeltmeden sonra 60 doların biraz altında konsolide oluyor. Yeni altcoin boğasında FTT token ünlüne analiste göre hakkettiği değeri görecek.

Chiliz (CHZ)

Spor fanatiklerinin yoğun ilgi gösterdiği Chiliz (CHZ) yaptığı anlaşmalarla adından sık sık söz ettirdi. Anlaşmaların sık aralıkla devam ediyor olması fiyatı desteklemeye devam ediyor. Socios tarafından başlatılan fan token projelerinin büyümesiyle Chiliz (CHZ)’in de fiyat artışı yaşaması bekleniyor. Üstelik Ben Armstrong kısa süre önce Raoul Pal ile bir röportaj yaptığını ve onun da Chiliz (CHZ) için ciddi fiyat beklentileri olduğunu söyledi.

Kusama (KSM)

Parachain müzayedeleri Polkadot (DOT) için duyuruldu. Bu durumun yıl sonuna kadar ikisi için de ciddi fiyat hareketlerini tetiklemesi bekleniyor. Kusama (KSM) bir test ağı olarak çalışıyor ve Polkadot ağından paralel ağ alabilmek için buradan geçmeniz gerekiyor.

Terra (LUNA)

Bu yıl fiyatı %11.000’in üzerinde arttı. Ben Armstrong bu yükselişin artarak devam edeceğine inanıyor. Squid Game Güney Kore’de 2 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. Ağın böyle giderse daha da popüler olması ve fiyatının artması muhtemel görünüyor.

Near Protocol (NEAR)

Proof of Stake algoritmasıyla çalışan Near Protocol (NEAR) yeni başlayanlar için oldukça basit bir akıllı sözleşme platformudur. Yerel token yıl içinde %500’ün üzerinde fiyatlandı. Ancak akıllı sözleşmelere artan ilginin ağ aktifliğini daha da artırması ve bunun fiyata yansıması bekleniyor.

Cosmos (ATOM)

Analiste göre yakından takip edilmesi gerekilen en önemli projelerden biri Cosmos (ATOM) yeni boğa sezonunun yıldızı olabilir. Loom, RUNE THORChain ve Mirror Protocol oluşturulurken Tendermint kullanıldı. ATOM piyasada daha fazla söz sahibi olabilir.

OMG Network (OMG), Dash (DASH) ve Bybit (BIT)

Bundan birkaç yıl önce en popüler gizlilik odaklı kripto para Dash (DASH) olarak biliniyordu. Ancak Venezuela gibi ülkelerde halen popüler ve işlemlerinin izlenmesini istemeyen insanlar Dash (DASH) kullanmaya devam ediyor. Muhtemel boğa sezonunda ünlü analistin Dash (DASH)’dan beklentileri oldukça fazla görünüyor. Dash (DASH) için verdiği hedef ise 1.000 doların üzerinde, yani kabaca %500 artış ön görüyor.

OMG Network‘e gelince, yerel tokeni OMG, yıl boyunca %300’ün üzerinde arttı. Hala son döngüden tüm zamanların en yüksek seviyesine henüz ulaşmadı. Bu durum da fiyatın halen yükselebileceğini doğruluyor.

BNB, FTT gibi Bybit (BIT)’in de kısa sürede daha geniş kabul göreceğine inanan analist yeni altcoin boğasında bu fırsatın yakalanacağını düşünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar