X

Charles Hoskinson Cardano Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Cardano (ADA) yatırımcılarını sevindirecek haber Charles Hoskinson'dan geldi.
16:00
14 Ağustos 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük on ikinci kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bir süredir yatay bir grafik çizmekteydi ancak yeni gelen bir haber bunu değiştirebilir. ADA’nın arkasındaki firma IOHK’nin CEO’su ve aynı zamanda Ethereum‘un kurucu ortağı Charles Hoskinson dün attığı bir tweet ile müjdeyi verdi ve Cardano’nun blockchain ağı için 1.6 versiyonuna geçildiğini açıkladı.

Hoskinson konu hakkında yaptığı açıklamada 1.6 Cardano güncellemesinin önümüzdeki birkaç gün içerisinde yapılacağını ve buna ek olarak açık kaynaklı kripto para cüzdanı olan Daedalus hakkında da kullanıcıların görüşlerini sordu.

Hoskinson, Cardano ve IOHK’nın yanı sıra 2019 Consensus etkinliğinde başka bir proje üzerinde çalıştığını da açıklamıştı. Proje aslında Polymath isimli menkul kıymet token platformunun eseri olup, Polymesh adıyla tanınıyor. Projenin temel amacı ise regülasyonalra uyumlu token’ler için bir blockchain ağı oluşturmak.

Cardano bundan birkaç hafta önce Binance cephesinden sevindiren bir haber almıştı ve alınan yeni gelişme ile beraber hafif bir yükselişe geçti. Binance haberi ile ilgili detayları buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar