X

Charles Hoskinson: Bitcoin 100.000 Dolara Ulaşacak!

Charles Hoskinson Bitcoin için olumlu konuştu.
11:00
1 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Ethereum‘un (ETH) kurucu ortağı Charles Hoskinson, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkında oldukça umut veren açıklamalarda bulundu. Hoskinson Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarında Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda kolaylıkla 100.000 dolara ve altı figürlü seviyelere ulaşabileceğini belirtti.

Ethereum Kurucusundan Bitcoin Yorumu

Hoskinson yaptığı bu açıklama ile beraber ünlü risk sermayedarı Tim Draper’in düşüncesini de desteklemiş oldu. Draper önümüzdeki iki yıl içerisinde Bitcoin’in 250.000 dolara çıkacağını açıklamıştı. Hoskinson’un Ethereum’un kurucu ortaklarından birisi olduğu düşünülecek olursa bu aslında kendisini en büyük rakiplerinden birisini övme konumuna düşürmekte.

”Bitcoin’in fiyatı düşüyor. Unutmayın millet, FUD bittikten ve haberlere bağlı alım satım yapma ile manipülasyon bittikten sonra hala dünyayı değiştirecek bir küresel harekete sahip konumda olacağız. Tekrardan 10.000 dolarlık BTC’yi ve daha sonra 100.000 doları göreceğiz. Kripto paralar durdurulamaz. Kripto paralar gelecektir.”

Cardano Ne Durumda?

Toplam piyasa değerine en büyük on ikinci kripto para birimi olan Cardano da gelişmelere son hız devam etmekte. ADA geçtiğimiz günlerde kripto para tabanlı ödeme çözüü AdaPay’i piyasaya sürerek aslında ana akıma ulaşma konusunda önemli bir adım attı. Cardano Vakfı bu hamle ile kripto para yatırımcılarının ADA ile ödeme ve yatırım yapabilmesini mümkün hale getirecek ve dolaylı yoldan kendi kripto paralarının fiyatını arttırabilecekler.

İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar