reklamı kapat

Chanpeng Zhao’dan Bitcoin Trenini Kaçırmaktan Korkanlara Mesaj Var

Binance CEO'su Chanpeng Zhao, Bitcoin trenini kaçırmaktan korkanlara seslendi.
11:00
11 Şubat 2019
  • Tuncay AYDINERTuncay AYDINER

Kaybetmekten korkuyor musun? Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in başarılı CEO’su Chanpeng Zhao, Bitcoin’in hayatımıza girmesinin üzerinden 10 yıl geçmiş olmasına rağmen Bitcoin devriminin henüz daha başlangıcında olduğumuza inanıyor. Bitcoin milyarderi Chanpeng Zhao’nun Bitcoin trenini kaçırmaktan korkan yatırımcılara bir mesajı var:

Bitcoin devrimi henüz başlangıcın bile başlangıcında. Bu nedenle henüz hiçbir şey kaçırmadınız.

Bir Şey Görmediniz

Chanpeng Zhao, Twitter hesabı üzerinden, 2013 yılında kripto paralara yatırım yapmış olmayı dileyen bir takipçisine cevap verdi. Changpeng Zhao, verdiği yanıtta henüz Bitcoin’in en iyi performansını göstermediğini bu nedenle hiç kimsenin Bitcoin trenini kaçırmadığını iddia etti. Zhao, Bitcoin’in henüz en iyi performansını göstermediğini söylerken ne düşündüğü bilinmez ancak lider kripto para biriminin 2017 yılında yaklaşık 20 kat arttığı düşünürsek Zhao’nun gelecek hedefleri oldukça heyecan verici gelebilir.

Bu, tam da benim 2013 yılında düşündüğüm şeylerin aynısı “Lanet olsun çok geç kaldım! Keşke diğerleri gibi erkenden yatırım yapsaydım” diyordum. Ve daha sonra duyduğum şeyi size söyleyeyim: biz hala yolun başındayız, başlangıcında başlangıcındayız.

Bitcoin, 2013 yılında 13 dolar ile 947 dolar arasında işlem görmüştü. Bitcoin haberimizin hazırlandığı sırada ise 3.600 dolardan işlem görüyordu.

Zhao’ya Övgüler

Yatırımcıları geçmişe götüren bu tartışma, kripto para borsası SpaceShift’in CEO’su Erik Voorhees’in Binance’in kısa süre içerisinde elde ettiği başarıya Twitter hesabı üzerinden övgüler yağdırmasıyla başladı. Zhao ise 2013 yılında Erik Voorhees ile tanışmasının kendisi için bir dönüm noktası olduğunu belirtti ve Vorhees’in kendisi için bir ilham kaynağı olduğunu takipçileriyle paylaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.