reklamı kapat

CashPoker Pro Projesi İçin ICO Başlıyor

8 Ekim 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Cash Poker Pro, blockchain teknolojisi temelli, hızlı ve gizli para transferleri yapılabilen ağ yapısı ve mekanizmasına sahip bir online oyun odasıdır. Projenin misyonu, kullanıcıların güven içinde oyun oynayabileceği merkezsiz bir oyun odası oluşturmaktır.

Peki proje ekosistemi nasıl değerlenir ve projeyi rakiplerinden ayıran şey nedir?

Günümüzün oyun siteleri, merkezi bir random sayı üreticisi (RNG) kullanır. Örneğin sitenin sahibi sunucu ve yazılım koduna erişebilir ve oyunun gidişatıyla sonucunu etkileyebilir. Bu durum kullanıcılarda güvensizliğe yol açar. Bazı durumlarda kartlarda hile, oyunlarda “kanlı el” ihtimali yüksek olur. Merkezsiz bir sistem ve blockchain teknolojisiyle bu sorunun önüne geçebilir.

Projenin esas amacı messenger programları (Whatsapp, Telegram, Facebook) için piyasada online bir poker odası var etmektir. Daha önce hiç atılım yapılmamış bu alanda Cash Poker Pro gibi yola yeni çıkan şirketlerin milyonlarca müşteriye ulaşma potansiyeli bulunuyor.


Günümüzün hızla gelişen teknolojisi, gündelik hayatımızı ve dünya görüşümüzü değiştiriyor. Birçok şirket online ürünler tasarlayarak offline süreçleri online ortama taşıyor. Kripto paralar yavaş yavaş gündelik hayatımızın bir parçası oluyor. Buna en güzel örneklerden biri de hepimizin şahit olduğu üzere bitcoin’in sürekli olarak gösterdiği gelişim ve büyüme. Bitcoin’in ilk zamanlarını kaçırıp bunu fırsat çeviremeyenler için bir diğer fırsat kapısı ise istikrarlı olarak büyüyen bir oyun odası projesi olan Cash Poker Pro’nun ICO’su.

Projeye dair bilinmesi gerekenler

Tecrübeli bir ekip: 10 üye ve 4 danışmandan oluşan proje ekibi, 10 yıldan fazla sektör tecrübesine sahiptir. Cash Poker Pro TM için elektronik oyun masaları üreten proje ekibi, cashpoker.eu sitesi için ise yazılım geliştiriyor.

Projenin beta sürümü: Projenin ilk oyun odası için Telegram’lı BETA sürümü tamamlandı ve piyasaya sürüldü. Beta sürümünde oynamak için herhangi bir program veya uygulama indirme şartı bulunmuyor. Projenin beta sürümüne şu adresten erişilebilir: cashpokerpro.io/game.

Projeye yatırım yapan token sahipleri:

Çeşitli borsalardan CASH işlemleri (al-sat) yapabilir,

Oyun odalarında sahip oldukları CASH token’leriyle oyunlara katılabilir,

Projenin elde ettiği kâr payı üzerinden kazanç sağlayabilir (bu miktar poker odasının gelirinin yüzde 50’si olup aylık olarak dağıtılır).

ICO

Cash Poker Pro projesinin ICO’su 26 Ekim 2017’de başlayacak ve 18 Kasım 2017’ye kadar sürecek. Platformun para biri olan CASH token’lerinden toplamda 60 milyon adet ICO dönemi boyunca yatırımcılara satılacak.

Ağustos ayında düzenlenen projenin ön satış döneminde 8 milyon CASH token’i dağıtıldı ve 400 bin dolar (1360 ETH) yatırım toplandı. Proje ekibi, ICO sürecindeki yatırım hedefini ise 30 milyon dolar olarak belirledi.

1 CASH = 0.0018 ETH birim fiyatının belirlendiği ICO sürecinde yatırımcıları birçok bonus fırsatı bekliyor. İlk hafta yatırımlarında verilecek % 3, 2. hafta yatırımlarında verilecek % 2 ve 3. hafta yatırımlarında verilecek % 1 bonus, bu fırsatlardan yalnızca birkaçı. Yatırımcılar 2 ila 500 ETH arası yatırımlarında % 0.5 ila % 15 aralığındaki bonuslarla ödüllendirilecek. 18 Kasım’dan yani ICO’nun bitişinden sonra 1 CASH token’inin fiyatı 1 dolar (0,0034 ETH) olarak güncellenecek. Bunun yanı sıra platformun piyasaya eksiksiz olarak sürümü, 2018 yılı içerisinde gerçekleşecek.

Cash Poker Pro’ya ve projenin yaklaşan ICO’suna dair daha fazla bilgi almak için projenin websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Projenin ismi: Cash Poker Pro

Token ismi: CASH

Projenin mottosu: “Merkezsiz ve modern bir oyun odası”

Şirketin merkezi: Kıbrıs

WebsiteWhitepaperBeta SürümPrototipBlogGithubBitcoinTalkTwitterFacebookTelegramYoutubeSteemitInstagramReddit

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER