Cardano NFT Pazarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor!

NFT marketleri için ''dijital rönesans'' mottosuyla yola çıkmaya hazırlanan Cardano NFT pazarı Ego.com son hazırlıklarını tamamlıyor.
01:00
11 Haziran 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

NFT marketleri, sektörde dalga yaratan yeni bir oyuncu için hazırlanıyor. Gelişen bir Cardano NFT pazarı olan EGO.com, henüz birkaç haftalık olmasına rağmen, sanatta bir “Dijital Rönesans”ı kolaylaştırma vaadi için şimdiden büyük perakende ve kurumsal yatırımcıların başını döndürmeye başladı. Analistler, bu “kripto mücevherinin” gelişmelerini yakından izliyorlar.

Dijital Rönesans!

Sanatçılar ve koleksiyoncular için kendi kendini tanımlayan merkezi olmayan bir yaratıcı alan olan EGO.com, ikonik adı ve yenilikçi pazarlama stratejileriyle sektörde kendini farklılaştıracak gibi görünüyor.

Proje, modern sanatta “Dijital Rönesansı” kolaylaştırma vaadi ile Cardano NFT’leri için pazarda zaten kilit bir oyuncu olarak kendini kanıtladı.

Ön Hazırlıklar Başladı

Şimdi, topluluğundan alınan geri bildirimleri dikkate aldıktan sonra, radikal olarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tasarlanmış, daha profesyonel ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile çevrimiçi platformunun bir ön incelemesini yayınladı.

Proje, hem yatırımcılardan hem de NFT alanındaki diğer projelerden büyük ilgi gördü. Proje henüz birkaç haftalık olmasına rağmen, 25’ten fazla proje NFT’lerini EGO.com’da barındırmak konusunda adım attı.

EGO.com şu anda 15 Haziran’a kadar özel bir satış yapma sürecinde olup, özel yatırımcıları katılmaya davet etmekte.

EGO.com, Cardano tabanlı bir borsa olan ADAX’ta halka açık satış haklarını güvence altına aldıktan sonra, 16 Haziran’da 0,16 dolar olarak belirlenmiş bir başlangıç ​​fiyatı ile herkesin katılımı için kapıları resmi olarak açacak.

Özel satış verilerine dayanan erken tahminler, token fiyatında erken bir satış sonrası “yükseliş” beklentisiyle ilk turda aşırı satış olasılığının yüksek olduğuna işaret ediyor.

Ekipte Kimler Var?

Pek çok analist, başarının hızlı temposunu, EGO.com’un NFT dünyasının yanı sıra finans, pazarlama ve ticari operasyonlar alanlarında yılların deneyimine sahip deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturmasına bağlıyor.

CEO olarak Reuben Godfrey ve NFT alanındaki önemli uzmanlığı, CSO ve pazarlama gurusu olarak Fabien Arneodo ve CTO olarak Andrej Benc ile – projenin C sınıfı yönetimi, EGO.com’un NFT alanına getirdiği yüksek düzeyde deneyimi zaten yansıtıyor.

İş operasyonları ayrıca Pazarlama Danışmanı olarak Patrik Lööf, Satış Müdürü olarak Mindaugas Stelmokas ve Miami’de NFT’lerin kralı olarak adlandırılan ve iş geliştirmeden sorumlu Edward W. Mandel tarafından desteklenmekte. Genel olarak, bireysel ekip üyelerinin özverisi, nispeten kısa proje süresi içinde hali hazırda gördüğümüz sayısız başarı ile açıkça gösterilmiş durumda.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar