X


CANDYDEX Kullanıcıları Shiba ve Floki’den Daha Fazla Kar Elde Edebilir Mi?

18:47
9 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika

2022’de piyasaya sürülen DEX tokeni CandyDex (CANDYDEX) ekbin açıklamalarına göre şimdiden bunun bu yılki en iyi token olduğunu kanıtladı ve tüm yatırımcıların gözleri CandyDex tokenine çevrildi. Çünkü yapılan açıklamalarada kripto cüzdan yatırımcılarına göre CandyDex token listeleme fiyatı aynı yıl 1000X -3000X arası artış yaşayabileceği ifade ediliyor.

 • Toplam Token arzı: 500000000
 • Büyük bir ilk hamle olarak yaklaşık 80000000 token yakıldı
 • 15 gün içinde 85k+ hesap sahibi
 • IDO satış turu I’de 0.1 USD fiyat
 • IDO satış turu II’de 0,5 USD fiyat (ilk satışa kıyasla 500 kat artış)
 • IDO satış turu III’te 1 USD fiyat (ilk satışa kıyasla 1000 kat artış)

Shiba Inu (SHIB)

Yapılan açıklamalara göre rakamlar, 2021 yılına kadar Shiba Inu için istikrarlı bir şekilde yükseldi. Metrikler, bir Shiba Inu fiyatının önceki 25 güne göre %1000 artışla 0.0008 dolara ulaştığı o yılın Ekim ayında zirveyi gördü. Shiba Inu’nun kullanım durumu iyileşiyor gibi görünüyordu. Yatırımcılar, popüler bir mobil ticaret platformu olan Robinhood için kripto paranın alıcılara ve satıcılara sunulması için baskı yapıyordu. Ancak Shiba Inu, o zamandan Ekim 2021’deki seviyelere düştü. Ekibin açıklamalarına göre kripto paranın etrafındaki hype kaybolursa, kripto para asla bu seviyelere geri dönmeyebilir. Önde gelen kripto paralar Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere kripto pazarındaki genel düşüş, SHIB’nin fiyatını Ocak 2022 ve sonrasında etkiledi. Ancak yine de 2022 takvim yılı boyunca %150’den fazla artış yaşandı. Wallet Investor, 2022’nin sonunda 0,000581 ABD dolarına bir yükseliş ve 2023’e kadar Shiba Inu’da yeni bir rekor beklediklerini ifade ediyor.

Daha da ileri giderek, başka bir kripto para piyasası sitesi olan Digital Coin, 2025’te ortalama 0,000659 dolar ve 2030’da 0,00143 dolarlık bir ortalama fiyat tahmininde bulunuyor.

Floki Inu (FLOKI)

Floki Inu (FLOKI), kendisine bir meme kripto parası değil, “bir hareket” adını veren, köpek temalı bir meme kripto para birimi. Shiba Inu (SHIB) topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Kripto para, adını Elon Musk’ın Shiba Inu’sundan alıyor. Bir meme tokenı olarak değerine ve yaratıcılarının anonim gibi görünmesine rağmen, Floki Inu şimdiden çok sayıda yatırımcıyı kendine çekti. Yapılan açıklamalara göre ilk fiyat son derece düşüktü. 10 Temmuz 2021’de günün başlangıcında 0,0000361 ABD doları değerindeydi. Ertesi gün gün içi en yüksek 0,00000463 doları gördü, ardından 0,0000031 dolara düştü. Örneğin, 28 Temmuz 2021’de gün içi en yüksek değer sadece 0,00000296 dolardı, ancak 30 Temmuz’da 0,000000594 dolardı, yani iki gün içinde iki katına çıktı.

Ağustos ayında, meme token için işler düzelmeye başladı. Ayın ikinci gününde, 0.00000728 dolardan kapanmadan önce 0.00000776 dolara ulaştı. Ekibin açıklamalarına göre FLOKI ile ilgili beklentilerde yükseliş var ve kripto paranın bir yıl içinde 0,000687 ABD dolarına ve beş yıl içinde 0,000227 ABD dolarına ulaşması gerektiği düşünülüyor. BscScan ve Etherscan’a göre, Ethereum ve BSC’de toplam 200.000’den fazla FLOKI sahibi var.

CANYDEX Token Nedir?

Yapılan açıklamalara göre token, 0.1 USD’lik iyi bir IDO fiyatı ile başladı ve son tur IDO satışında 1 USD’den satışa çıkması bekleniyor. Bu nedenle, işlem başlatma fiyatı nihai satışın iki katı veya daha fazlası ve  4-5 USD civarında olacak. Ekip tokenları 0.1 USD fiyatından alıp 3 ay bekleyen yatırımcıların büyük kar edeceğini ifade ediyor. Ağustos ayının sonlarına doğru işlerin biraz daha ilginçleşeceği ifade ediliyor.

Bu noktada ekip, Dex satışını tamamladıklarında ve tokenı borsa ile tanıttıklarında başlatmak için kendi borsa planlamalarına sahip olmayı teklif ediyorlar. Geliştirme aşamasında olan ekip hakkında şu anda hepsinin tanınmış borsaların ve bankaların eski çalışanları oldukları ifade ediliyor. Yapılan açıklamalara göre CANDYDEX tokeni, Shiba, Floki, Doge, vb. gibi tokenlardan daha fazla tanınırlığa sahip olacak. 15 gün içinde şimdiden 85 bin token sahibine ulaştı.

Yapılan açıklamalara göre CANDYDEX, Etherscan, Binance Smart Chain, Polygon, Avax, Fantom ve USDT üzerinde merkezi olmayan bir borsa. CANDYDEX tokeninde (CANDYDEX) alım satım yapmak, kripto sahiplerinin merkezi olmayan finans (DeFi) alanını keşfetmeye girerken bu finans protokolünün yönetimine katılmalarına izin verir. Ayrıca CANDYDEX (CANDYDEX), Polygon Akıllı Zincir (MATIC) üzerinde konuşlandırılmış bir kripto para birimi. Diğer merkezi olmayan borsalardan farklı olarak, CANDYDEX tokenları, sahiplerinin “takas” olarak adlandırılan ETH, BNB, MATIC, AVAX, FTM ve Tron tabanlı kripto paralarda alım yapmalarına izin verir.

Ekip yatırımcıların CANDYDEX token almaları için nedenleri şu şekilde sıralıyor:

 • Küresel topluluk hızla büyüyor: Telegram’da 50 binden fazla üye var.
 • 15 gün içinde 85k+ hesap sahibi
 • Çoklu ağ desteğiyle dünyanın en iyi DEX platformunu olması hedefleniyor.
 • Çeşitli Ekosistem: Finansal Hizmetler, borsa ve takas
 • Deneyimli Ekip: Size Gate.io, Uniswap ve Convex Finance’i sunan liderler
 • İlk hamle olarak CandyDex tokenlarının %16’sını yaktı
 • Tanınmış firmalar tarafından denetlenen Token

CANYDEX IDO Satışı

CANDYDEX satışı, 25 Nisan’da İlk DEX Arzına başladı. IDO satışı candydex finance’de devam ediyor.

 • 1. Tur :25/4/2022 Fiyat: 0.1 USD
 • 2. Tur: 1. turdan sonra açıklanacak, Fiyat: 0,5 USD
 • 3. Tur, 2. turdan sonra açıklanacak, Fiyat: 1 USD

 Ön satış turları tamamlandıktan sonra, CandyDex projesi, kendi Merkezi Olmayan Borsasını başlatmayı planlıyor. Spesifik olarak, ekip IDO’yu başlattı, başka bir token yakımı başlattı, bir NFT Marketplace geliştirdi, yerel bir blok zinciri yarattı ve kendi tokeniyle sürpriz bir airdrop başlattı.

Ayrıca token sözleşmesinin “Tech Audit”, “Audit Whale” ve diğe farklı firmalar tarafından da denetlendiği ifade ediliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar