reklamı kapat

CamX Platformu Ön Satışı Başlıyor

17 Kasım 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Yetişkinler için canlı yayın akışı işlevi gören ve katılımcıların sohbet edebileceği CamX platformunun ön satışı 2 Kasım’da başladı. Ön satışta kullanıcıları çeşitli bonuslar bekliyor.

Satış şartları

9 Kasım — 16 Kasım aralığında, %20 indirimle toplamda 250 bin CamX token’i satışa sunulacak. 16 Kasım’da başlayacak erken ICO döneminde indirim %10’a düşecek. 20 Kasım’da başlayıp 4 Aralık’a kadarki süreçte indirim %5’e düşecek. Son ICO aşaması olan ikinci aşamada indirim yapılmayacak.

ICO ve ön satışta 25 milyon jetonun satılması planlanıyor. ICO 18 Aralık’ta sona erecek. Jetonların %15’i proje ekibi arasında dağıtılacak ve %5’i bağış kampanyasına gidecek. Yatırımcılar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Dash (DASH), NEM (XEM) , Waves (WAVES) ve Zcash (ZEC) veya USD ile ödeme yapabilecek.

CamX’in ICO’suna katılacak olan yatırımcılar, CamX web sitesine ömür boyu ücretsiz kredi ile erişebilecek. Erişim seviyesi, yapılan yatırımların boyutuna bağlı olacak.

CamX’in esas özelliği nedir?

Canlı kamera web sitesi piyasası, piyasanın durumundaki değişkenlik, ödemeye bağlı sahtekarlıklar sonucu iş partner ağları arasında web yöneticilerinin değişmesi, modellerin aynı anda birden fazla web sitesinde çalışmak durumunda olması, kullanıcıların yeni modeller ararken önceliklerini değiştirmesi ve diğer nedenlerden dolayı oldukça istikrarsızdır.

CamX yaratıcılarının hedefi, sahtekarlığın imkansız olduğu ve web yöneticileri, modeller ve ziyaretçiler için aynı oranda şeffaf, blockchain teknolojisi altyapılı bir platform geliştirmektir. Platform yöneticileri, her müşterinin hayat boyu siteye erişmesini garanti eder.

Kullanıcıların sürekli site değiştirmesinin bir başka nedeni, yeni modellerin, çekici web sitelerinin ve ilginç bonusların araştırılmasıdır. CamX bu problemi bir bonus programıyla çözüyor. Programın ismi ise Beyaz Etiket olarak geçiyor.

CamX‘in temeli — Blockchain teknolojisi, ortak programlar, faturalandırma, web yöneticileri, stüdyolar, modeller ve kullanıcılar arasındaki akışın sağlanmasına olanak tanıyacak. Blockchain’in getirdiği şeffaflık her türden sahtekarlıkları ortadan kaldıracak ve tüm katılımcılara maksimum kar şansı tanıyacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER