X


Calvin Ayre Bitcoin SV’nin Yeni Merkezini Tanıttı!

Bitcoin SV'nin (BSV) Antigua içerisindeki yeni binası tanıtıldı.
09:00
26 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin SV’nin (BSV) liderlerinden birisi olarak bilinen milyarder isim Calvin Ayre, yaptığı bir duyuru ile Antigua içerisinde yeni bir merkez üssü açtığını açıkladı. Yeni merkezi Bitcoin SV‘nin Karayipler içerisindeki merkezi olarak tanımlayan Ayre, bunun ada içerisinde inşa edilen en etkileyici bina olduğunu da dile getirdi.

Kanada’lı girişimcinin yeni projesinin Antigua ve Barbuda hükümetini memnun ettiği de görülüyor. Başbakan Gaston Browne konu hakkında yaptığı açıklamada yeni merkezi ”etkileyici ve eşsiz” olarak tanımladı.

İçerik Rehberi

Bitcoin SV Merkezi Mi?

Ayre söz konusu bina için Antigua ekonomisine 40 milyon dolarlık yatırım yaptığını ve bunun ülke için eşsiz bir fırsat olduğunu dile getirdi. Aslında Calvin Ayre bundan aylar önce yine aynı adada kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı ve reşit olmadığı tahmin edilen kızlar ile çekindiği fotoğraflar yüzünden sert şekilde eleştirilmişti. Yaşanan bu olayın üzerine Bitcoin SV de düşüşe geçmiş ve aslında Calvin Ayre ve projenin diğer önde gelen ismi Craig Wright’a ne kadar bağımlı olduğunu kanıtlamıştı.

Bitcoin SV’nin merkeziyetsiz olduğu ilan edilse de, Craig Wright’ın veya Calvin Ayre’nin hamleleri ile direkt ilişkili olması, bunun tam tersini kanıtlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar