reklamı kapat

Bybit USDT Airdrop Etkinlikleri Başladı: 1000 USDT’ye Kadar Kazanma Şansı Yakalayın

Bybit 13 Nisan’da da USDT Airdrop Bonanza etkinliğini başlattı. 
17:30
14 Nisan 2020

25 Mart’ta Bybit, kendi platformunda USDT perpetual contracts’larını (kalıcı sözleşme) başlattı. Ayrıca 13 Nisan’da da USDT Airdrop etkinliği başlatıldı.

Etkinlik Detayları

Platformun yaptığı açıklamalara göre etkinliğin katılımcıları 1.000 USDT değerinde ödül kazanma hakkına sahipler. USDT Airdrop Bonanza için ön kayıtların 9 Nisan’da başladığı ve ön kayıt yaptıran kullanıcıların ekstra %20 USDT ödülü kazanacağı da belirtildi.

Ön kaydı tamamlayan katılımcıların USDT ödülleri kazanabilmeleri için dört farklı etkinlik bulunduğu ifade ediliyor. Dolayısıyla etkinlik zamanlarının ve tarihlerinin takip edilmesinin büyük önem taşıdığı belirtiliyor. Kullanıcıların ödülleri kazanabilmeleri için her etkinlikte farklı görevler tamamlamaları gerekecek.

Önemli Ayrıntılar

Bybit bu etkinlik için birkaç önemli ayrıntı olduğunun özellikle altını çiziyor.

Öncelikle ilk airdrop etkinliği olan BTC Wallet Balance-Ballet etkinliği için kullanıcılardan 0.5 BTC’lik cüzdan dengelerini korumaları bekleniyordu. Etkinlik 13 Nisan’da gerçekleşti ve ödüllere hak kazananların ödülleri cüzdanlarına gönderildi.

İkinci airdrop etkinliği olan USDT Wallet-Waltz etkinliği ise 16 Nisan’da Türkiye saati ile 13:00’da düzenlenecek ve 60 USDT’lik kupon ile %20 ön kayıt bonusu dağıtılacak. Katılımcılardan toplam USDT bakiyelerini %2 oranında arttırmaları bekleniyor.

USDT Bonus Tier-Tango adlı üçüncü airdrop etkinliğinde ise 1.000 USDT’ye kadar ödül kazanma şansı olacak. Katılımcılardan ise 50 USDT’den 1.000 USDT’ye kadar ulaşan çeşitli ödüllere kazanabilmeleri için daha fazla işlem yapmaları ve işlem hacimlerini arttırmaları bekleniyor.

Son olarak düzenlenecek özel airdrop etkinliği Bybit MVF kullanıcılarına yönelik olacak. Kullanıcılar etkinlik öncesi statülerini değiştirmek için platformdan talepte bulunabiliyor. Onay verilmesi durumunda Bybit ekibi kullanıcıya ulaşacaklarını ifade ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.