X

Bulut Madenciliği ve Minerplus Sayesinde, Pasif Getiri Elde Etmek Mümkün

MinerPlus, pasif getiri çözümü ile ön plana çıkıyor.
13:56
10 Mart 2021
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bitcoin (BTC) fiyatı bu yılın başından beri çılgın bir yükseliş içerisinde ve trendin hala yükseliş odaklı devam ettiği görülüyor. Birçok insan bu yükselişten kazanç elde etmek için madenciliği düşünse de madencilik cihazı almaya gücünün yetmeyeceğini düşünüyor. Bu da yatırımcıların ciddi bir kazanç fırsatını kaçırmalarına yol açıyor.

Kripto para madenciliği yapmak sektörde en çok getiri sunan alanlardan ve yöntemlerden birisi. Buna rağmen giriş yatırımının çok fazla olması birçok kripto para yatırımcısı için zorlu bir durum olarak görülüyor. Madencilik için gereken cihazların son dönemde tükenmesi de bunların fiyatlarının iki hatta üç katına çıkmasına yol açtı. Bitcontinental’in resmi internet sitesindeki bilgilere göre S19 pro, S19 ve T19 madencilik cihazlarını önceden sipariş etmek için bile hem ciddi bir para hem de ciddi bir zaman gerekiyor. Bu cihazların erken siparişini veren kişi bunu en erken Mayıs 2021 itibarıyla eline alabilecek. Diğer taraftan ise bunların kullanım ücretleri kesinlikle dudak uçuklatıyor.

Ancak kripto para madenciliği yapmak için bir madencilik cihazı satın almak gerekmeyebilir. Bulut madenciliği, direkt olarak uzaktaki veri merkezlerini kullanarak ortak işlem gücü üzerinden kripto para madenciliği yapmak olarak biliniyor. Bu tip bulut madenciliği müşterilerin ve kullanıcıların hiçbir donanım almadan madencilik yapabilmesini sağlamakta. Kullanıcılar sadece bir kontrat imzalayarak madencilik yapmaya başlayabilmekte. Bulut madenciliği tam olarak bu sebepten bir hayli popüler hale geldi ve şu an kripto para yatırımcılarına çok düşük masraflar karşılığında kripto para madenciliği yapabilme şansı sunuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

MinerPlus, 2015 yılında kurulmuştur ve şu an dünya çapında 1.200.000’den fazla insana hizmet vermekte. MinerPlus’a kayıt olup bunu kullanmaya başlamak isteyenler çok kısa sürede kripto para madenciliği yapabilir.

MinerPlus, müşterilerin kayıt olmasını ve kimlik doğrulaması yapmasını çok kolaylaştıran bir internet arayüzü kullanıyor. Yeni kullanıcıların yararına olan bir kampanya düzenleyen MinerPlus, her kayıt olan için 3 dolar bonus veriyor. Bulut madenciliğine katılmak için 50 doların gerekli olması ise neredeyse her bütçeden kullanıcının pahalı madencilik cihazları almadan bunu yapabilmesini sağlamakta.

Şirketin iddiasına göre yeni başlayanlara özel olan 50 dolarlık madencilik projesinin 1 günlük sözleşmesi bulunuyor ve bu sözleşme bittiğinde size 5 dolar kazanç veriliyor. Minerplus buna ek olarak farklı sürelere ve ödüllere sahip başka madencilik projeleri de sunmakta. 200 dolarlık bulut madencilik projesine katılmak, kullanıcılara 15 dolar kazanç sağlayabilir ve bu sadece 7 ün içerisinde tamamlanır. 500 dolarlık madencilik projesine katılmak ise 12 günün sonunda size 62 dolar kazanç sağlayacaktır. Kontrat sürecinin bitiminde ise sermayeniz ile kazancınızı istediğiniz gibi çekebileceksiniz veya kontratı uzatıp devam edebileceksiniz. Minerplus, her bir bulut madenciliği projesi için kazanç getirisi sunar.

Buna ek olarak Minerplus her bir üyenin sisteme getirilmesi karşılığında da %2 kazanç sağlamakta. Bu referans getirisi, düşük riskle yüksek kazanç elde etmek isteyenler için oldukça yararlı olabilmektedir. Minerplus hakkında daha fazla bilgi edinmek için minerplus.io internet sitesi ziyaret edilebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • Hakan
  2 ay önce

  MinerPlus Dolandırıcı bir firma. Site kapanmış Sizin yüzünüzden paramızı kaptırdık. Bilmediğiniz firmaların neden burada reklamını yapıp insanların maddi kaybına sebep oluyorsunuz? Halan olmayan sahte sitenin reklamını yapıyorsunuz. Yayınlayın ve bu tanıtımı yayından kaldırın. Şikayet edeceğim sizi.

  3
 • Hakan
  2 ay önce

  MinerPlus Dolandırıcı bir firma. Site kapanmış Sizin yüzünüzden paramızı kaptırdık. Bilmedinizi firmaların neden burada reklamını yapıp insanların maddi kaybına sebep oluyorsunuz? Halan olmayan sahte sitenin reklamını yapıyorsunuz.?

  4