X


Bugün ICO’su Başlayacak YPTOspace’i Yakından Tanıyın

YPTOspace yetkilisiyle proje hakkında kapsamlı bir röportaj gerçekleştirildi.
09:40
25 Mart 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kullanıcılarına üstün kaliteli hizmetler sunmayı ve herkese finansal özgürlük kazandırabilmeyi hedefleyen YPTOspace projesi 25 Mart 2019 tarihinde ICO’sunu başlatacak. Projenin ekibiyle geniş kapsamlı bir röportaj gerçekleştirdik. Yeni nesil kripto para işlem platformu YPTOspace ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı röportajı inceleyerek projenin ve ICO’nun detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Bize biraz kendinizden bahseder misiniz? Kimsiniz ve sektördeki tecrübeleriniz neler?

Sahip olduğum tecrübe son on beş yıl boyunca yazılım geliştirme, proje yönetimi, pazarlama, işletme geliştirme ve finansal analiz konularında çeşitlilik gösteriyor. Son iki yıldır da harika insanlardan oluşan bir ekiple kripto para teknolojisi geliştiriyorum. Bu ekibin her üyesi YPTOspace’i daha yaygın hale getirebilmek için canla başla mücadele ediyor. Madem ki bankacılık sektörünü standart finansal işlemler konusunda kripto paraların seviyesine getiremiyoruz, o halde kripto paraların hızını ve avantajlarını halka sunmalıyız. Ticaret sektörünü YPTOspace’ı desteklemesi için teşvik etmeyi hedefliyoruz.

YPTO projesi nedir? Nasıl çalışır?

YPTOspace birçok anlama geliyor. Ancak bana göre bu proje “herkese mali varlıklarını yönetebilme özgürlüğü sağlayan ve bu varlıklarla yapılacak işlemleri bir platformda toplayan küresel bir ekosistem” şeklinde tanımlanabilir. Bu öyle bir ekosistem ki burada kullanıcılar birbirlerine Bitcoin gönderebilecek ve diğerleri bu fonları dolar ya da euro olarak alabilecek. İnsanların euroyla ödeme yapabildikleri bir yerde işletmeler bu ödemeyi kripto para olarak alabilecek, örneğin ETH veya BTC yahut platformun kendi token’ı: YPTO Coin.

YPTO projesinin ardındaki düşünce nedir? Bize biraz açıklar mısınız?

Daha önce de ifade ettiğim gibi daha popüler hale gelebilmemiz için kripto paralara ihtiyacımız var. Bu nedenle Blockchain teknolojisini kullanan bir platforma ihtiyaç duyuyoruz. Bu platform dijital para birimlerini yalnızca varlık alım-satımı için değil günlük kullanım için de kullanacak cinsten olmalı. Blockchain teknolojisinin işlemleri gerçekleştirmek ve tüm kullanıcılar adına bu süreci güvenli hale getirmek için belirli protokolleri var. Bunların yanı sıra birçok platform kullanmak zorunda olmanın dezavantajlarını da ortadan kaldırmamız gerekiyordu. Demek istediğim şey şu ki varlıklarımızı bir platformdan diğerine yollayıp burada itibari paraya çevirmek yorucu bir süreç. Basit olması ve tek bir platformda gerçekleşmesi gerekiyor.

YPTOspace’in teknolojisi hakkında bilgi verebilir misiniz?

Sağlam, güvenilir ve hızlı bir platforma sahip olabilmek için en son teknolojilerden faydalanıyoruz. Tek sayfa uygulama teknolojileriyle birlikte gerçek zamanlı bir websocket’ten faydalanıyoruz. Bu sayede oldukça hızlı şekilde yanıt veren uygulamaları ve en iyi şekle getirilmiş kullanım şartlarını kullanıcılarımıza sağlayabiliyoruz. Geri plandaysa çok katmanlı güvenlik bulunduruyoruz. Bu özellik kullanıcılarımıza güvenli ve sağlam bir platform sunmamız için olmazsa olmaz bir gereklilik. Platformda kullandığımız teknolojilerin listesi uzun. Şunu ifade etmeliyim ki sistemlerimizin her bir kısmını inşa ederken tek tek test ettik ve müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabildiğimizden emin olduk.

Dilerseniz biraz da ICO hakkında konuşalım. ICO ne zaman başlayacak?

Projenin ICO’su 25 Mart Pazartesi günü başlayacak ve toplamda 4 aşamadan oluşacak. Birinci aşama yalnızca 25 Mart tarihine kadar kayıt yaptıran kullanıcılar için düzenlenecek ve bu aşamada sunulacak YPTOcoin’lerin fiyatı 0,01 dolar olacak.

ICO’nun her aşaması bir hafta sürecek ve fiyat her haftada 0,01 dolar yükseltilecek. Buna göre ikinci aşamada fiyat 0,02 dolar, üçüncüde 0,03 ve dördüncüde 0,04 dolar olacak.

Hedefiniz nedir? Okurlarımıza planlarınızdan bahseder misiniz?

İnsanların paralarını kullanırken uçuk ücretler ödemek zorunda kalmamak için daha fazla finansal özgürlüğe ihtiyaç duyduğuna tüm kalbimle inanıyorum. Blockchain teknolojisi de insanlara tamamen güvenilir ve anonim yöntemler sunarak, insanların güvenli bir şekilde çevrim içi ödeme yapmak için esasında bir banka hesabına ihtiyaç duymak zorunda olmadığını gösteriyor.

YPTOspace için toplanan fonların büyük bir kısmını platformun daha popüler hale getirilmesi için kullanmayı hedefliyoruz. Kalan fonlar ise ekibimizi kuvvetlendirmek ve kullanıcılara kaliteli bir müşteri destek hizmeti sunabilmek için harcanacak. Bu sayede piyasadaki en iyi hizmeti kullanıcılarımıza sunabilmeyi planlıyoruz.

Yatırımcılara ve kullanıcılara bir mesajınız var mı?

YPTOspace birçok anlama geliyor ve platform karmaşık görünmesine karşın esasında çok basit üstelik çok güçlü. Sektörü yerinden oynatmayı hedefliyoruz ve insanların gücünü platformlardan alarak yeniden insanlara kazandırmak istiyoruz. Piyasanın en düşük işlem ücretleriyle alım-satım gerçekleştirebilmek, talep edilen para birimi ne olursa olsun ister kripto parayla ister itibari parayla ödeme yapabilmek, doğrudan kullanabileceğiniz bir banka hesabına ve karta sahip olmak YPTOspace projesinin kullanıcılarına sunduğu yenilikler arasında gösterilebilir. Devrim budur! Kullanıcıların bütün paralarını yüksek işlem ücretleriyle elinde bulunduran bilindik piyasa liderleriyle rekabet edebilmek için yatırımcıların kıymetli yardımlarına ihtiyaç duyuyoruz. ICO esnasında ne olursa olsun ve sonuç ne şekilde evrilirse evrilsin, YPTOspace hazırdır ve başlatılacaktır. Sonuçta bu benzersiz projenin erken yatırımcısı ya da sürecin dışındaki takipçisi olmak sizin tercihinize kalmış.

Facebook – Twitter – Instagram – Linkedin – Youtube – Discord – Telegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar