X


Bu Oyunu Ücretsiz Oynayarak Tron Kazanın

Bundan böyle HyperSnakes oyununu ücretsiz oynayarak Tron kazanabileceksiniz.
18:00
4 Mart 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

TronArcade – MixMarvel partnerliği ilk meyvelerini verdi. Blokt’un haberine göre artık HyperSnakes oyununu ücretsiz oynayabilecek ve Tron (TRX) token’ları kazanabileceksiniz.

HyperSnakes

Tron’un geliştirdiği yeni Blockchain oyunu HyperSnakes “şu ana kadar en çok bağımlılık yapan merkezsiz uygulama” şeklinde lanse ediliyor. Oyunu oynayan kullanıcılar TRX kazanabilir veya katılım ödülü kazanabilir. Tron’un oyunlar için kurduğu 100 milyonluk fona sahip Tron Arcade, MixMarvel ve HyperSnakes geliştiricileri arasında yapılan anlaşma sonucu para kazanma özelliği devreye girdi.

MixMarvel (ETH tabanlı) HyperDragon gibi oyunlarla üne kavuşan Blockchain tabanlı bir oyun platformu. HyperSnakes ise ünlü Slither.io oyununun Blockchain uyarlaması. HyperSnakes, eklenen yetenekler ve mekaniklerle birlikte Slither.io’nun bir üst versiyonu görünümünde.

HyperSnakes’in Detayları

Ücretsiz olarak oyunu oynayabilir, diğer oyuncularla yarışabilir ve oyuna katıldığınız için kripto para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda kendi TRX token’larınızı premium odalara getirerek ödül havuzu için yarışabilirsiniz.

Oyunda iki mod bulunuyor: Ücretsiz (F2P) ve Premium. Ücretsiz modda TRX cüzdanına gerek duyulmuyor ve oyuncular günlük ve diğer görevlerden ödül kazanabiliyor. Premium modda ise odalara girmek için TRX ödemek gerekiyor. Bireysel oyuncular performanslarına (farklı kriterlere) bağlı olarak toplam paradan payına düşeni alıyor. Geliştiriciler de bu paranın bir kısmını alıyor ve aldığı paranın bir bölümünü akıllı sözleşmeleri kullanarak tekrar oyun topluluğu için harcıyor.

Geçtiğimiz yıl Tron CEO’su Justin Sun Ethereum geliştiricilerini Tron ekosistemine geçmeye davet etmişti. Sun’ın çağrısından beri Tron, oyunları ve diğer merkezsiz uygulamalarıyla Ethereum’a karşı her geçen gün güç kazanıyor.

Bitcoin’e Giriş

Bitcoin ve diğer kripto paralara giriş yapmak için Binance platformunu güvenle kullanabilirsiniz. Binance; Türkçe dil desteği, düşük komisyon ücreti ve dünyanın en yüksek işlem hacmiyle ön plana çıkmaktadır ve son dönemin en gözde kripto para platformudur.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Efendi erdogan
    3 sene önce

    E iyi güzel haberde o oyunun 1 linki yokmu bulamadık

    44