X


Bu Niş Giderek Popülerleşiyor! Düşük Değerli Bu Altcoin Bir Haftada Yüzde 243 Arttı!

Küçük ölçekli bir altcoin, piyasada düşüşler yaşanmaya devam ederken pek çok kripto para birimini geride bıraktı.
13:50
4 Mayıs 2022
Bu Niş Giderek Popülerleşiyor! Düşük Değerli Bu Altcoin Bir Haftada Yüzde 243 Arttı!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kullanıcılara aktif katılım yoluyla token kazanma imkanı sunan küçük ölçekli bir altcoin, piyasada düşüşler yaşanmaya devam ederken pek çok kripto para birimini geride bıraktı.

Bu Düşük Değerli Altcoin Piyasaya Meydan Okudu

Kullanıcıları daha fazla fiziksel aktiviteye teşvik ederken bir yandan da kullanıcıların yürüyerek veya koşarak gelir elde etmelerini sağlayan Fit Finance (FITFI), egzersizi, sosyalleşmeyi, oynamayı ve kripto para kazanmayı bir araya getiren bir Web 3.0 dijital fitness protokolü olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamanın oyun tarafının bir parçası olarak, kullanıcılar, değiştirilemez token’lar (NFT‘ler) biçiminde dijital spor ayakkabı satın alabiliyor ve bu ayakkabıları kullanarak gelir elde edebiliyor. Diğer iki token olan KCAL ve SNEAK ise ekosistemin bir parçası olarak kullanıcılara dağıtılıyor.

Step App, 2021’in dördüncü çeyreğinde piyasaya sunuldu ve son beta lansmanından önce 113.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya ulaştı.

Projenin web sitesi, Step App’ın, kullanıcıların fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken aynı zamanda diğer katılımcılarla dostane bir rekabet içinde olmalarına yardımcı olmak için “metaverse, artırılmış gerçeklik ve blok zincirinde lider teknoloji tarafından desteklendiğini” belirtiyor.

Bunlara ek olarak, geçtiğimiz hafta Singapur merkezli kripto para borsası Crypto.com, Hong Kong merkezli borsası Huobi’nin yaptığı gibi FITFI‘yi kendi platformunda listeledi.

1 Haftada %243 Arttı

Öte yandan önde gelen kripto para analisti Michaël van de Poppe de, fitness odaklı yeni kripto nişinin yatırım potansiyeline dikkat çekti. Van de Poppe, Twitter’dan yaptığı açıklamalarda 591.500 takipçisine şöyle söyledi;

Kazanmaya yönelik tüm momentum muhtemelen biraz daha yaklaşıyor. FITFI ve XCAD [XCAD Network]’ün nispeten iyi performans göstermesini bekliyorum.

Step App token’ı 1 Mayıs’ta %243’lük bir artışa kaydederek  0.642  dolarlık zirveye ulaştı. Ancak FITFI o zamandan beri bazı dalgalı düzeltici fiyat hareketlerine tanık oldu.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla ise Step App (FITFI), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.85’lik bir artışla 0.5191 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar