X


Bu İki Altcoin İlk 10’u Hedefliyor! Usta Analist Ben Armstrong Nedenini Açıkladı

Kripto etkileyicisi ve usta analist Ben Armstrong, bu iki altcoin'in önümüzdeki dönemlerde ilk 10'da karşımıza çıkacağını söyledi.
09:40
29 Eylül 2021
Bu İki Altcoin İlk 10'u Hedefliyor! Usta Analist Ben Armstrong Nedenini Açıkladı

Kripto etkileyicisi ve usta analist Ben Armstrong, bu iki altcoin‘in potansiyelinin tam olarak fark edilmediğini belirtirken, önümüzdeki dönemlerde ilk 10’da karşımıza çıkacağını söyledi.

Arweave (AR)

Ben Armstrong‘un listede ilk sırada Arweave (AR) yer alıyor. Şu anda piyasa değerine göre 57. sırada yer alan Arweave, kendisini dünyanın ilk blok örgü ağı olarak adlandırıyor. Bu, verileri sürdürülebilir ve kalıcı donanımlarla destekleyen, kullanıcıların ve geliştiricilerin verilerini, belgelerini ve uygulamalarını sonsuza kadar saklamasına olanak tanıyan yeni bir dosya depolama türüdür.

Armstrong Arweave hakkındaki düşüncelerini şu şekilde ifade etti;

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Bunu, her bloğu ağdaki diğerleriyle birlikte örerek, eşler arası ağda bir veri depolama ağı oluşturarak başarıyorlar. Arweave, merkezi olmayan, küresel, topluluğa ait bir ağ kullanır”

Arweave tüm beklentileri aşıyor ve yavaş ama emin adımlarla Filecoin (FIL) gibi rakiplerine yetişiyor. Arweave’in dApp’lerden elde ettiği gelir, Filecoin ağındaki harcamalardaki %30’luk artışa kıyasla bu ay %2.000’lik bir artış gördü.

Öte yandan içeriğin kaleme alındığı sırada AR, 44 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Arweave’nin fiyatı, 9 Eylül’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 74.03 dolardan geri çekildikten sonra 40 doların da altına geriledi. Piyasa değeri, toplam 66 milyon token arzı ile 2.3 milyar doların biraz üzerinde seyrediyor.

Arweave bu yıl tamamen yırtıldı. Sadece son 3 ayda %314 arttı. 1 Ocak’ta Arweave 2,68 dolardan işlem görüyordu. Ancak bu, henüz elde edilecek kazanımların olmadığı anlamına gelmez. Bu kripto para için fayda ve kullanım durumu göz önüne alındığında, çok uzun süre ilk 50’nin dışında olmayacak. ”

Ayrıca Armstrong, AR’nin 2021’in 4. çeyreğinin sonunda 90 ila 100 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Osmosis (OSMO)

Listesinde ikinci sırada Cosmos ekosisteminin bir parçası olan Osmosis‘e yer veren Armstrong, bu altcoin’in de büyük bir performans sergilemesini bekliyor.

Şu anda piyasa değerine göre 92. sırada. Osmosis, merkezi olmayan bir borsa, yani DEX ve geliştiricilerin kendi özelleştirilmiş AMM’lerini tasarlamalarına, oluşturmalarına ve dağıtmalarına olanak tanıyan Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş gelişmiş bir AMM protokolüdür.

Osmosis platformu, kilitli toplam değerde 500 milyon doları çoktan aştı.

Trader’lara göre, Osmosis ayrıca ilk büyük zincir yükseltmesini yaptı. Yükseltme, çağ zamanlarını önemli ölçüde hızlandırır ve geliştiricilere yol haritasıyla birlikte Osmosis‘i iyileştirmek için yeni araçlar sağlar.

Osmosis, 20 Eylül’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7,03 dolardan geri çekildikten sonra şu anda 5,73 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Öte yandan piyasa değeri 1 milyar doların biraz üzerindeyken toplam 325 milyon arzın 182.1 milyon’u hali hazırda dolaşımda.

Armstrong, 2021’in 4. çeyreği için OSMO fiyatının 12 ila 16 dolar bandına kadar yükseleceğini tahmin ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar