Bu Altcoin’ler Yatırımcısına Çok Kazandırdı! İşte Son 7 Günün En Çok Yükselen Altcoin’leri

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşlerin ardından kripto para birimleri toparlanmaya çalışırken bu altcoin'ler haftanın yıldızı oldu.
15:05
29 Ekim 2021
Bu Altcoin'ler Yatırımcısına Çok Kazandırdı! İşte Son 7 Günün En Çok Yükselen Altcoin'leri
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para piyasası son zamanlarda sert düşüşler yaşadı. Lider kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesinden 60.000 doların altına kadar gerilerken pek çok altcoin değer kaybetti. Ancak bazıları piyasanın tersine hareket ederek sert yükseliş yakaladılar. Popüler şaka para birimi son 7 günde inanılmaz bir performans sergiledi ve en çok artış yakalan altcoin oldu.

Shina Inu (SHIB) Haftanın Yıldızı

Piyasa değeri bakımından 10. sırada bulunan popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz hafta sonunda hızlı bir artış başlattı. Öyle ki Shiba Inu son bir haftada 0.000028 dolar seviyesinden 0.000088 dolar seviyesine kadar bir artış yakaladı ve %200’den fazla yükseldi.

Şaka para birimi şu anda bir miktar geri çekilse de hala en çok yükselen kripto para birimi olmaya devam ediyor.  Öte yandan Shiba Inu geçtiğimiz günlerde yaşanan sert artışla birlikte günlük işlem hacminde 14 milyar dolara ulaştı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler şaka para birimi, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 3.38’lik bir düşüş yaşarken 0.000069 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Secret Network (SCRT)

Blockchainler üzerinde yapılan işlemleri kontrol eden, akıllı sözleşmelerde gizliliği, mahremiyeti getiren ilk blockchain olarak karşımıza çıkan Secret Network, haftanın en çok artış yaşayan ikinci altcoin‘i oldu.

Öyle ki SCRT, son bir haftada %90’dan fazla artış yaşayarak 5.69 dolar seviyesinden 10 doların üzerine yükseldi.

Altcoin içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %3.17 artışla 9.87 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Curve DAO Token (CRV)

AMM olarak tanımlanan otomatik piyasa yapıcı araçların likidite yönetiminde kullanılan stablecoin’leri için tasarlanmış DeFi tabanlı bir platform olan Curve DAO‘nun yerel kripto para birimi Curve DAO Token (CRV), en çok yükseliş yaşayan 3. kripto para birimi oldu.

Öyle ki CRV, geçtiğimiz hafta 3 dolar seviyesinde işlem görürken, 5.47 dolar seviyesine kadar ulaştı. Bu da yaklaşık olarak %83’lük bir  artışa eşdeğer.

Ancak kripto para birimi yeniden düşüşe geçti ve 4.65 dolar seviyesine kadar geriledi.

Curve DAO, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla  CoinMarketCap’ten alınan verilere göre son 24 saatte %5.83’lük bir düşüş yaşadı. Şu anda ise 4.79 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar