Bu Altcoin’in Yatırımcısına Müjde! Binance Az Önce Duyurdu!

Dev kripto para borsası olan Binance, kısa süre önce yaptığı duyuruda Gains Network'ü (GNS) listeleyeceğini duyurdu.
10:45
17 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kısa süre önce yaptığı duyuruda İnovasyon Bölgesi’nde Gains Network’ü (GNS) listeleyeceğini ve alım satım işlemlerinin bugün başlayacağını açıkladı.

Binance, Gains Network’ü Listeliyor

Dev kripto para borsası Binance, kısa süre önce yaptığı duyuruda İnovasyon Bölgesi’nde Gains Network‘ü (GNS) listeleyeceğini ve alım satım işlemlerinin bugün saat 14.30’da başlayacağını açıkladı. Binance, altcoin için spotta GNS/BTC ve GNS/USDT‘yi işlem çiftlerini listeleyecek. Listeleme öncesi yatırımcılar için GNS yatırma işlemleri başlatılmış durumda. GNS çekim işlemleri ise 18 Şubat’ta saat 14.30’da başlatılacak.

Kripto para borsasının İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların diğer token’lara kıyasla daha yüksek volatilite ile karşı karşıya kalabilecekleri ve daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, inovatif token’ların alım satımını yapabildiği özel bir alım satım bölgesidir. İnovasyon Bölgesi‘ndeki altcoin’leri alıp satmadan önce tüm kullanıcıların tüm bu risklerin farkında olmaları gerekiyor. Bu bağlamda Binance, yatırımcıları uyararak GNS’nin normalden daha yüksek risk taşıyan, nispeten yeni bir token olduğunu ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat volatilitesi gösterebileceğini belirtti.

Gains Network (GNS) Nedir?

Gains Network, merkeziyetsiz ve kaldıraçlı ticaret platformudur. Kullanıcılara kripto paralar, forex ve hisse senetleri dahil olmak üzere farklı türde alım satım yapabilecekleri seçenekler sunar. GNS ise Gains Network’ün yardımcı program ve yönetişim token’ı olarak hareket eder. Maksimum arzı 30.291.000 olan GNS’nin dolaşımdaki arzı da 30.291.000 olarak görünüyor.

Kripto veri platformu CoinMarketCap’in sağladığı verilere göre GNS fiyatı Binance’ın listeleme duyurusuyla işlem hacminin yüzde 200’ün üzerinde artmasıyla hareketlendi. Altcoin, yazım sırasında gün içinde kaydettiği yüzde 50’nin üzerinde yükselişle 11,99 dolardan ve 365 milyon dolarlık piyasa değeri ile işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar