reklamı kapat

Bu Airdrop Başka: Havadan Atılan Paketi Bulun ve 100 Bin Dolar Kazanın!

Bu airdrop, daha önce karşılaştığınız bütün airdrop'lardan farklı.
14 Eylül 2018
  • Coin TürkCoin Türk

ASKfm ağının bir parçası olan ASQ Protocol, kullanıcılar ve kripto para topluluğu için düzenlediği son airdrop’la resmen troposfere çıktı. 14 Eylül’de başlatılan kampanya 30 Eylül’e kadar devam edecek. Ancak bir farkla: Dijital ortamdaki çoğu airdrop kampanyasının aksine ASQ çıtayı oldukça yükseklere koydu.

Şirketin airdrop’u (havadan atmak) isminin hakkını sonuna kadar veriyor; zira ASQ İskoçya göklerine doğru bir roket fırlattı. Ledger Nano S ile yüklü roket kırsal kesimde bir yerlere bırakıldı. İskoçya’nın başkenti Edingburgh merkezli uzay teknoloji firması Skyrora tarafından işletilen roket Mach 1.45’e ulaştı, değerli paketi dünyaya bırakmadan önce de 6 kilometrenin üzerindeki maksimum yükseliğe erişti. Fırlatma işlemi, Skyrora’nın bölgede ticari roket fırlatma tesisi inşa etmek için attığı adımlardan biriydi.

Ledger İskoçya’da bir yerlere düştü ve şirket kullanıcıların Ledger’ı bulması ve cüzdana erişmesi için jeolokasyon bilgisini paylaşacak. Ledger’ı bulmak isteyen kullanıcılar için son tarih 30 Eylül. Ledger’a ilk ulaşan kişi, ASQ token’ları piyasa sürüldüğünde 100 bin dolar değerinde ASQ token’ı alacak.

Roketin fırlatılışı ve ledger’ın jeolokasyonu hakkında daha fazla bilgi almak için şirket Coin Türk okurlarını web sitelerini ziyaret etmeye ve önümüzdeki günlerde yapılacak duyuruları takip etmeye davet ediyor.

Kampanyaya katılmak için kullanıcıların şu adımları tamamlaması gerekiyor:

ASQ Protocol hakkında

ASQ Protocol içerik üreticilerine tutkularını paraya çevirmede yardımcı olmak için tasarlandı. Proje sayesinde üreticiler istedikleri türden içeriği üretebilecek, depolayabilecek, paylaşabilecek ve onun üzerinden para kazanabilecek, üstelik bunu aracıların süreçten tamamen kaldırıldığı bir ortamda ve adil ve şeffaf bir şekilde yapabilecek.

ASQ Protocol, üreticilerin içerikleri üzerinde tam kontrole sahip olduğu ve daha geniş kitlelere ulaşmak için ihtiyaç duyduğu araçlara erişim sağladığı yeni bir içerik ekonomisinin temellerini atmayı hedefliyor. Daha da önemlisi, üreticiler üçüncü partiler olmadan rahatlıkla para kazanabilecek ve emeklerinin karşılığını hakkıyla alacak.

CEO Max Tsaryk’in önderlik ettiği ASQ Protocol, geniş bir spektrumda iş geçmişi ve uzmanlığına sahip güçlü bir danışma kurulu tarafından destekleniyor. Başta Orta Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri’nden olmak üzere, şirketin uluslararası danışma kurulunda birçok kardeş projeden üyeler bulunuyor. Dolayısıyla bu, projenin oyunculuk, sosyal medya, dating başta olmak üzere birçok sektöre kolay bir şekilde entegre edilme olasılığını doğuruyor.

Şirket 21 milyon dolar yatırım toplama hedefiyle token satışını başlatıyor. Airdrop roket kampanyası ise bugün itibariyle resmi olarak start alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.