Bu 3 GameFi Token’ı Yakın Zamanda Patlama Yapabilir!

Piyasanın popüler analistlerinden Paul Barron, 3 GameFi projesinin yakın zamanda çok büyük artış yaşayabileceğini ifade ediyor.
14:10
11 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Son zamanlarda GameFi projeleri ve dolayısıyla kripto para birimleri büyük ilgi görüyor. Dolayısıyla bu token’lar ile ilgili artış beklentileri de her geçen gün artıyor. Piyasanın popüler analistlerinden Paul Barron da 3 GameFi projesinin yakın zamanda büyük bir artış yaşayabileceğini ifade ediyor. Bu 3 projeye bir göz atalım…

DeRace (DERC)

DeRace, oyun endüstrileri için yeni bir standart belirlemek isteyen ve aslında tam bir NFT at yarışı ekosistemi olarak tanımlanan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcı da DeRace’in benzersiz özelliklere sahip NFT atları satın alma ve yetiştirme, gerçek zamanlı NFT at yarışlarına katılmak, yarışlara ev sahipliği yapmak ve kâr elde etmek için kendi NFT hipodromunuzu inşa etme fırsatı sunduğunu açıklıyor.

Konuyla ilgili olarak Barron, “At yarışı, sürekli değişen oranlar, aile eğlencesi ve oyuncu iddialarıyla dolu bir endüstri olarak popülaritesi artmaya devam eden bir spordur.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak DeRace, Binance NFT‘de Dünyanın ilk İlk Oyun Teklifine (IGO) sahip ve satışlar iki saniyeden kısa sürede tükendi. Ayrıca bazı dijital varlıklar 100.000 doların üzerinde işlem gördü.

Metawars (WARS)

Metawars, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş büyüyen bir dijital ekonomi tarafından desteklenen çok oyunculu bir strateji oyunudur. MetaWars ile her oyuncu, mücadeleleri tamamlayarak, MetaWars token’larını (WARS) ve oyun içi (GAM) token’larını kazanarak ilerleyebilir ve NFT koleksiyonları elde edebilir.

Analist, Metawars’ın destekleyici yatırımcılarından başarılı bir şekilde 2,3 milyon ABD doları topladığını vurguluyor. Şirket, ABV, Raptor Capital, CinchBlock, x21, CoinUnited.io, Double Peak, Magnus Capital, Everse Capital, Infinity Gainz ve IceTeaLabs dahil olmak üzere çeşitli yatırımcılar tarafından destekleniyor.

Ayrıca Metawars’ın içerik yaratıcısı Mr. Beast tarafından da desteklendiği vurgulanıyor. Mr. Beast, 70,3 milyon YouTube takipçisi ile sektördeki en iyi içerik oluşturuculardan biri olarak tanınıyor.

Barron ise bu proje ile ilgili olarak “Bu, Metawars’ın çeşitli topluluklara tanıtılması için bir fırsat olarak hizmet ediyor ve şirkete kripto endüstrisinde ilerlemek için güç ve motivasyon sağlıyor.” sözlerini kullanıyor.

Demole (DMLG)

Demole (DMLG), NFT ekosistemi üzerine inşa edilmiş devrim niteliğinde yeni bir 3D RPG’dir. Barron bu noktada, “Bunun hikaye, grafikler, animasyonlar ve özellikle kazanç mekanizmalarındaki birçok avantajı nedeniyle My Defi Pet gibi önceki başarılı oyun sahiplerini kat kat aşması bekleniyor.” açıklamasını yapıyor.

Demole, projenin ilk günlerinden itibaren, gelecekteki büyük potansiyeli nedeniyle oyun topluluğu, kripto yatırımcıları ve özellikle kripto ve DeFi fonları ve dünya çapındaki şirketlerden büyük ilgi gördü. Ortakları arasında DAO Maker, X21 Digital, AC Capital, Magnus Capital ve Raptor Group gibi sektördeki büyük isimler yer alıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar