BtcTurk’ün 2020 Hedefleri Neler?

Özet

  • Oldukça başarılı bir yılı geride bırakan BtcTurk, 2020 hedefleri ile ilgili açıklamalar yaptı...
20:00
18 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Türkiye’nin ilk kripto para borsası olan BtcTurk, 2020 yılında parolasını “yenilik” olarak belirliyor.

BtcTurk ve 2019

Dünyanın dördüncü kripto para borsası konumunda bulunan BtcTurk, 2019 yılında birçok yeniliğe imza attı. Borsanın listelediği yeni kripto para birimlerinin yanı sıra 2019 yılında BtcTurk profesyonel kullanıcıları için BtcTurk Pro platformunu piyasaya sürdü.

Bunun yanında Ebru Baki’nin sunumuyla ve CEO Özgür Güneri’nin katılımıyla gerçekleşen Kriptometre de hız kesmeden önemli konuklarla yayın hayatına devam etti.

Ayrıca BtcTurk Yeni Malatyaspor ile yaptığı iş anlaşmasıyla 2019 yılında spor ekosisteminde de adından söz ettirdi. Kripto para alım satım platformu BtvTurk geride bırakmaya hazırlandığımız yıl içinde Malatyaspor’a isim sponsoru oldu.

BtcTurk’ün CoinTürk ile paylaştığı resmi basın bülteninde 2019’da attığı adımlarla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Yıl boyunca tüm alt yapısını daha etkin bir hale getirerek gelişim sağlayan BtcTurk, ödenmiş sermayesini de 9 milyon TL’ye çıkararak sektördeki en yüksek ödenmiş sermayeli şirket konumuna ulaştı.

Ayrıca BtcTurk anlaşmalı banka sayısını da beşe çıkararak kullanıcılarının daha kolay ve hızlı gerçekleştirmelerinin önünü açtı. Borsanın şu anda anlaşmalı olduğu bankalar arasında Akbank, Denizbank, Fibabanka, Vakıfbank ve Ziraat Bankası bulunuyor.

BtcTurk’ün 2020 Hedefleri

Yapılan açıklamalara göre BtcTurk 2020 yılında da yeniliği ve gelişmeyi teşvik etmeye devam edecek. BtcTurk CEO’su Güneri 2020 yılındaki hedefleri ve 2019 yılı ile ilgili yaptığı değerlendirmelerde, “2019 yılını birçok hedefe ulaştığımız bir yıl olarak geride bırakıyoruz. Bu yılın son günlerinde güvenli ve kullanıcı dostu yeni ödeme yöntemi EOS ve Dash’i BtcTurk | PRO’ya ekledik. Yeni yılda da gelişmeye ve yeni para birimleri eklemeye devam edeceğiz. BtcTurk olarak 2020 yılında da hız kesmeden kullanıcı odaklı gelişimimizi sürdüreceğiz. Bunun en önemli adımlarından birisi olan yeni BtcTurk ara yüzü ve uygulamasını yakında kullanıcılarımıza sunacağız. Yeni BtcTurk ile mevcut ve potansiyel kullanıcılarımız için Bitcoin’i döviz ve altın gibi kolayca ulaşılır hale getirmeyi amaçlıyoruz. BtcTurk olarak geçireceğimiz değişim ile yani birkaç tıkla hızlı ve güvenli şekilde Bitcoin almayı mümkün kılacağız.” ifadelerini kullandı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI