BtcTurk Pro’ya EOS Eklendi ve Komisyon Ücretleri Düşürüldü

Özet

  • Türkiye’nin ilk kripto para borsası önemli iki adım attı...
15:00
15 Kasım 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü kripto para borsası olan BtcTurk önemli bir kripto para birimini BtcTurk Pro platformuna ekledi. Bunun yanında borsa, komisyon ücretlerinde de indirime gittiğini yaptığı resmi bir duyuru ile açıkladı.

EOS, BtcTurk Pro’da!

700.000’in üzerinde kullanıcıya sahip olan borsa, kripto para birimi EOS’u profesyonel yatırımcılar için geliştirdiği BtcTurk Pro’da listelemeye başladı. Kullanıcılar artık BtcTurk Pro’da EOS yatırma, çekme ve alış satış işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Borsa yaptığı açıklamalarda EOS’un Blockchain üzerine kurulmuş bir işletim sistemi şeklinde kurgulanmasının EOS’u diğer Blockchain platformlarından ayıran en temel özellik olarak bahsediyor. Ayrıca EOS BtcTurk Pro’da online, masaüstü, mobil ya da donanım cüzdanlarında kolaylıkla saklanabiliyor.

Bunların yanında yapılan açıklamalarda, “Güvenilir ve belli bir geçmişi olan kripto para birimlerini platformuna eklemeyi amaç edinen BtcTurk’ün işleme sunduğu EOS ile kullanıcılar saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirebiliyor.” ifadeleri kullanılıyor.

Öte yandan kripto para birimi yatırma ve çekme işlemlerinin ücretsiz olarak gerçekleştirildiği BtcTurk’te EOS için minimum yatırma ve çekme limitleri 1 EOS olarak belirlendi.

BtcTurk Komisyon Ücretlerini Düşürdü

EOS listelemesinin yanında CoinTürk ile paylaşılan resmi bir basın bildirisine göre BtcTurk Pro’da komisyon ücretlerinde de indirime gidildi. Daha önce bu haberimizde de sizlerle paylaştığımız gibi geçtiğimiz haftalarda borsa BtcTurk Pro platformunda kripto para-kripto para işlemlerinde komisyonları kaldırdığını duyurmuştu.

BtcTurk şimdi de kripto para-Türk Lirası işlemlerinde her türlü hacim için komisyon tutarlarında indirim uyguluyor. Bu hamleyle beraber ilk defa kripto para alım-satımı yapmayı düşünen ve henüz belirli bir işlem hacmine ulaşamamış BtcTurk kullanıcıları da daha düşük maliyetlerle alım satım işlemlerine başlayabilme imkanına kavuştu.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri şu ifadeleri kullandı:

Kullanıcılarımızın Türk Lirası ile yapacakları kripto alım-satım işlemlerinde komisyon oranlarını ciddi oranda aşağıya çektik. Bu doğrultuda 1 TL’den – 50.000.000 TL’ye kadar her türlü hacimde hem piyasa alıcıları hem piyasa yapıcıları için avantajlı komisyon oranları sunuyoruz.

Bunların yanında yeni oranlar şu şekilde belirlendi:

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar