X

BtcTurk 7. Yaşında 21.000 TL Değerinde BTC Dağıtıyor!

2013 yılında kurulan Türkiye’nin ilk kripto para borsası BtcTurk 7 yaşında.
13:53
1 Temmuz 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Türkiye’nin ilk Bitcoin ve kripto para borsası olan Btcturk 7. yaşını kutluyor. BtcTurk kutlama programı kapsamında kullanıcılarına sıfır komisyon imkanı sunmanın yanı sıra Twitter’dan düzenleyeceği yarışma ile de 21.000 TL değerinde Bitcoin (BTC) dağıtacak.

BtcTurk 7 Yaşında

Güvenli ve kolay Bitcoin alım satım hizmeti sunan kripto para işlem platformu BtcTurk, 850 bin kullanıcısıyla 7. yaş gününü kutlarken global bir oyuncu olmaya hazırlandıkları müjdesini verdi. Yeni yaşına reklam kampanyası ile adım atan BtcTurk, bu kampanya ile güvenle Bitcoin alıp satmanın ne kadar kolay olduğunu anlatıyor.

Bunun yanında BtcTurk’ün kullanıcıları yıl dönümüne özel, 1 Temmuz’da saat 00.00 – 07.07 saatleri arasındaki tüm işlemlerini işlem bedeli veya komisyon olmadan yaptı. Diğer yandan 1 Temmuz saat 07.07’den sonra Türk Lirası ile işlem yapan Btcturk ve BtcTurk | PRO kullanıcıları ise tüm işlemleri için 1 ay geçerli olacak, 7 saatlik sıfır komisyon imkânından BtcTurk | PRO üzerinden faydalanabilecek. BtcTurk ayrıca Twitter’dan düzenleyeceği yarışma ile de kişi başı 1.000 TL olmak üzere toplam 21 bin TL değerinde Bitcoin hediye ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Diğer yandan BtcTurk 7. kuruluş yıl dönümünde özel yaptığı açıklamalarda, eğer 2013 yılından bu yana her ay 100 TL’lik Bitcoin almış olan birinin ne kadar birikimi olacağının da altını çiziyor. Bu açıklamalara göre her ayın 1’inde 100 TL’lik Bitcoin alan bir kullanıcının şu 5.9699 BTC’si, yani yaklaşık Türk Lirası değeriyle 400 bin TL’lik bir birikimi oluyor.

Öte yandan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri BtcTurk’ün yeni yaşını şu sözlerle kutladı:

Bugün, BtcTurk olarak Türkiye’nin 81 ilinde 850 bini geçen kullanıcı sayımızla Türkiye’nin en büyük Bitcoin ve kripto para alım satım platformu olarak hizmet sunuyoruz. Bu yolculuktaki hedeflerimizden biri de global bir oyuncu olmaktı. 7. Yılımıza girerken artık BtcTurk’ün globale açıldığını, globalde de rekabet eden önemli sektör oyuncusu olduğunu gururla paylaşmak isterim. 7 yıldır yürüdüğümüz bu yolda yanımızda olan, inancımıza ortak olan başta kullanıcılarımız olmak üzere, tüm paydaşlarımıza ve teknolojinin geleceğine inanan herkese teşekkür ediyoruz. Hedeflerimize başarıyla ulaştığımız bir yılı geride bırakırken yeni yaşımızdan beklentimiz büyük. 2020 yılına başladığımız hızda ve büyük adımlarla devam edeceğimiz için mutluluk ve gurur duyuyorum.

BtcTurk İhtiyaçlara Cevap Veriyor

BtcTurk, kullanıcı ihtiyaçları ve gelişen kripto para piyasası doğrultusunda, geliştirmelerini 2020 yılında da da sürdürmeye devam ediyor. BtcTurk, 2019 yılında profesyonel kripto para yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’nun ardından Bitcoin ile tanışmak isteyen ve bu dünyaya yeni katılanların hızlı, kolay ve güvenli işlem yapabilmesi için yenilediği www.btcturk.com‘u ve BtcTurk mobil uygulamasını da 2020 yılında kullanıcı ile buluşturdu.

Dünyada 5 büyük banka ile tam entegrasyon içerisinde çalışan ilk kripto para platformu olan BtcTurk, iş birliği yaptığı Akbank, Denizbank, Fibabanka, Vakıfbank ve Ziraat Bankası aracılığı ile kullanıcılarını BtcTurk’te 7/24 para yatırma imkanı sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar