reklamı kapat

Btclax’dan Başka Hiçbir Borsada Bulunmayan Bir Özellik: Kripto Para Yatırım Hesabı

29 Ekim 2018
 • Coin TürkCoin Türk

Btclax.com, kullanıcılara kripto para varlıklarda işlem yapmasalar bile kazanç sağlayan yepyeni bir özellik sunuyor: “Btclax Yatırım Hesabı”

Kısaca bahsetmek gerekirse, kripto paralara yatırım yapmış kullanıcılar, günlük alım-satım işlemi yapmasalar bile kripto para varlıklarını “Btclax Yatırım Hesabı”’na aktararak, bu varlıklarının sadece değer kazanmasını beklemek yerine, aylık -btclax.com üzerinden– belirtilen oranlarda kripto para olarak kazanç sağlayabilecekler. Böylece cüzdanlarında kripto paralarının değerinin artmasını bekleyen kullanıcılar, beklerken de kazanabilecekler. Üstelik kullanıcılar vade bitiş tarihini beklemeden kripto paralarını geri çekebiliyorlar. Bu konuda Btclax tarafından koyulmuş bir zorunluluk da yok. Yani risksiz.

Btclax tarafından kısıtlı kullanıcıya sunulan bu özellik, şirketin artan gelirleri sebebiyle tüm kullancılara açılmış durumda. İster 0.1 bitcoininiz olsun, ister 100 bitcoininiz, yatırımınıza Btclax ile değer katabilirsiniz.


Şu ana kadar oldukça ilgi gördüğü belirtilen kripto para yatırım hesabı, şirketin yaptığı açıklamalar neticesinde 5800 kullanıcıya ulaşmış durumda. Toplam kullanıcıların yatırım hesaplarında ise yaklaşık 3290 BTC bulunuyor.

Şartlar:

1. “Kripto Para Yatırım Hesabına” varlıklarını aktarmış olan kullanıcılar, 8 veya 32 gün süreli vadenin bitiminden önce varlıklarını geri çekmek isterlerse, herhangi bir kar payı kazançları olmayacaktır.
2. Türk Lirası ile yatırım işlemi yapmak mümkün değildir.
3. Yatırım hesabına aktarılacak kripto para varlıkları için herhangi bir alt veya üst limit yoktur.

Oranlar:

Bitcoin;
8 günlük kazanç oranı: %1.22
32 günlük kazanç oranı: %1.09

Örnek kazanç modeli: Yatırım hesabına 10 BTC aktarılmasının ardından 32 gün sonunda kullanıcının kullanılabilir BTC cüzdan bakiyesine anında 0.109 BTC yansıtılacaktır.

Ether;
8 günlük kazanç oranı:%1.22
32 günlük kazanç oranı:%1.09

Örnek kazanç modeli: Yatırım hesabına 10 ETH aktarılmasının ardından 32 gün sonunda kullanıcının kullanılabilir ETH cüzdan bakiyesine anında 0.109 ETH yansıtılacaktır.

Yatırım hesabı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili yine şirket tarafından yapılan basın açıklamasında; kullanıcılara vade bitiminde dağıtılan kripto para varlıklarının, btclax.com’un elde ettiği kar üzerinden yapıldığı belirtiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER

 • Onur
  7 ay önce

  Blockchain’nin saadet zinciri versiyonu uygulaması açıkçası söylecek fazla şey yok.Dünyada hiçbirşey yapmadan yada riske girmeden para kazanmanızı öneren herşey dolandırıcılıktır.Kendinizi aksine inandırmayı denemeyin.İleriki bir dönemde sıkışınca ya hacklendik diyecekler yada büyük bir hatalı yatırım sonrası battık diyecekler.Yapabileceğiniz hiçbirşey yok hukuki olarak.

  1
 • Faize Karşı
  7 ay önce

  Block zincir zaten bu sisteme aykırı olmak için protest bir zihniyetle ortaya çıktı.Şimdi bu teknolojiyi alıp yine bankacılık sistemine uyarlamak ihanettir.Bir de proof of stake denen bir şey varken bu kadar sıradan bir yöntem neden uygulanır anlamak zor gerçekten

  3