Reklam

BTC Surf, Topluluğa Sunduğu ”Özel Teklifini” Genişletiyor!

10:04
12 Ekim 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Uzun süredir kripto para sektöründe bulunuyorsanız, işletme modellerinin evrimine tanıklık etmiş olabilirsiniz. İlk başlarda direkt olarak reklamlarla ilişkili birçok iş modeli bulunsa da, daha sonra bu durum hızlı bir şekilde değişti.

Zaten bilinen PTC’ler (tıkla kazan) küçük miktarlarda kripto para birimi kazanmak için önemli bir yöntem olarak görülürken, daha sonra birçok problem ortaya çıktı ve sadece en iyi iş modelleri piyasada tutunabildi. Bugün ise sizlere değişime ayak uydurup ayakta kalmayı başaran bir projeyi, BTC Surf‘ü tanıtacağız.

BTC Surf Nedir?

BTC Surf İspanyol Blockchain Birliği profesyonelleri tarafından geliştirilen bir topluluk olarak biliniyor. İsteyen herkes bu topluluğa katılıp, üyelik tipine göre çeşitli avantajlardan faydalanabilir. Topluluktaki etkinliğinize bağlı olarak Bitcoin kazanabilir ve kendi internet portalınız için trafik elde edebilir veya yeni portallar ve yatırım fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Devamlı Reklam Modeli

Üyeler tek bir ödeme ile reklam yapıp, hayat boyu sürecek bu hizmetin keyfini çıkartabilirler. Bu sayede reklamcı hayatı boyunca gerçek kullanıcılardan trafik elde etmiş olur ve kazancı devamlı artar.

Reklam vermek istemeyen kullanıcılar ise ortak kurumların verdiği reklamları görerek para kazanabilirler ve diğer topluluk üyelerinin tanıttığı önemli alternatifleri öğrenebilirler.

Diğer Avantaj Kaynakları: Üyelik Sistemi

Topluluk içerisindeki normal etkinliklerin yanı sıra, platformu başkalarına tavsiye ederek de ödül ve kazanç elde edilebilir. BTC Surf, tavsiye ile platforma üye yapılan kullanıcının kazancının belirli bir yüzdesini, platformu tavsiye eden kişiye vermektedir. BTC Surf üyelik programının 0’dan 11. seviyeye kadar aşamaları bulunuyor.

Mali Dağılım Nasıl Olacak?

Topluluk tarafından üretilen paranın dağıtımı oldukça şeffaf ve kesin bir yöntem ile yapılacak. Dağıtımın yüzdeleri şöyle sıralanabilir:

  • 11 seviyeye dağıtılmış üyelik planı: %50.
  • Bütün reklam verenler için Ek Surfing Promosyonu ve diğer trafik kaynaklarından ziyaretçi elde etme: %20.
  • Haftalık Bonus: %10.
  • Etkinlik başına rastgele bonus: %10.
  • BTCSURF sistemlerinin yönetilmesi ve bakımı: yüzde 10.

En Yeni Hizmet: Havuz

BTC Surf ve ortaklarının önerdiği en güncel ve en yenilikçi hizmet, ”havuz” olarak bilinmekte. Havuz terimi genel olarak bir hizmet sunmak veya bir iş fırsatından yararlanmak için bir araya gelen bir grup insanı betimlemek için kullanılır.

BTC Surf tarafından sunulan havuz sistemi de üyelik ağı piyasasını kullanmayı hedefliyor. Topluluk üyelerinin katkıları ile birlikte, Bitcoin ve kripto para dünyasında en üst seviye platformlara ve hizmetlere üye ağlar oluşturulacak ve bunlardan toplulukça faydalanılacak.

Aşağıdaki grafikte havuz sisteminin ne kadar kazançlı olduğunu görmek mümkün:

Yukarıdaki grafikten de görülebileceği üzere, kazanç oranı günlük yüzde 0,20 ile yüzde 1 arasında değişmekte. Bu da internet reklamcılığı piyasasındaki rekabeti göz önüne aldığımızda oldukça büyük bir getiri oranı ve kazançlı bir yatırım.

Bu kazanç oranına ek olarak havuz sistemi topluluk ilgili platformlarda yeni yatırımlar yapma kararı alınca aynı verilen karar gibi değişebiliyor ve topluluğun oyları ile yeni yatırım alanı seçiliyor.

Sonuç

BTC Surf oldukça kazançlı ve olgun bir topluluk olmanın yanı sıra, topluluğu için kazanç sağlayan hizmetlerini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmekte. Bunun en güncel kanıtı da HAVUZ isimli komisyon sisteminin piyasaya sürülmesi olarak gösterilebilir.

BTC Surf hakkında daha fazla bilgi almak ve topluluğun bir parçası olmak için, BTC Surf’ün internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Linkler

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar