reklamı kapat

Borsalarda Listelenen DasCoin Yükselişe Hazır

16 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Blockchain teknolojisiyle getirilen çözümleri küresel bazda kullanıcılarla buluşturan DasCoin halka açık bir şekilde düzenlenen tanıtım etkinliğinin ardından üç faklı kripto para borsasında listelendi. “DasCoin: Paranın Evrimi” adı verilen etkinlik Londra’da bulunan O2 Arena’da gerçekleştirildi ve dünyanın dört bir tarafından gelen üç bin kadar kripto para meraklısına ev sahipliği yaptı.

CoinFalcon kripto para borsası DasCoin’i listeleyen ilk platform oldu. BTC-Alpha ve EUBX isimli borsalar ise CoinFalcon’u takip ederek DasCoin’i platformlarına ekledi. İlk olarak CoinFalcon’da listelenen DasCoin (DASC) ile çeşitli işlem çiftleri oluşturuldu. Buna göre DASC; BTC, ETH ve Euro ile işlem görebiliyor. Kendisini güvenilir kripto para olarak tanımlayan DasCoin bu gelişmelerin ardından hedeflerine ulaşmaya bir adım daha yaklaştı. DasCoin’i listelerine ekleyen bu üç kripto para borsası sayesinde kullanıcıların USD, Euro, BTC ve ETH kullanarak DASC alıp satabilmelerine imkan veriliyor.

Michael Mathias tarafından 2016 yılında meydana getirilen DasCoin geleneksel para birimleriyle yenilikçi kripto paraları bir araya getirirken iki tarafın da sorunlarını ortadan kaldırıyor. Sahip olduğu süper hızlı Blockchain altyapısı sayesinde saniyede yüz bin işlem yapılabilmesine imkan tanıyan DasCoin, Graphene ve Bitshares teknolojilerinden faydalanıyor.

Yeni borsalarda listelenmek her kripto para için bir dönüm noktası olma özelliği taşıyor diyebiliriz. Başlangıçta bu üç kripto para borsasında listelenmeyi başaran DasCoin diğer platformlarla görüşmelerini sürdürüyor. Görüşülen borsa platformları arasında dünyanın en büyük borsalarından HitBTC’nin de olduğu ifade edildi.

Kullanıcılarına oldukça hızlı işlem yapabilme imkanı veren DasCoin günümüz bankalarının uyguladığı standartlarda KYC prosedürleri uyguluyor. Ekip DasPay adı verilen bir ödeme altyapısı sayesinde tüm dünyada daha da yaygın hale gelmeyi hedefliyor. Sunduğu hizmetlerle Blockchain girişimcilerinin ilgisini çekmeyi de hedefleri arasında gösteren DasCoin kullanıcılarına daha hızlı, güvenli ve etkili işlemler sağlıyor.

DasCoin CEO’su Michael Mathias konuya ilişkin şu açıklamaları kaydetti:

Borsalarda listelenmek DasCoin için bir kilometre taşı oldu. Böylece sahip olduğumuz benzersiz Blockchain modelinden daha fazla kullanıcı faydalanabilecek. Üç farklı kripto para borsasıyla çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Yeni platformlarla görüşmelerimizi sürdüreceğiz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER